Щороку День зимового сонцестояння припадає на 21 або 22 грудня. Ні для кого не секрет, що цей час року, коли день буде найкоротшим, а ніч відповідно найдовшою. День зимового сонцестояння мав величезне символічне значення для стародавніх культур. Ми вирішили згадати найцікавіше і розповісти вам, чого не можна робити в День зимового сонцестояння, а що можна.

День зимового сонцестояння 2017: чого не можна робити

Тут в першу чергу потрібно сказати, що діє Різдвяний піст. Тому в день зимового сонцестояння не можна їсти м'яса та інших продуктів. Крім цього в день зимового сонцестояння заборонено влаштовувати рогулля і п'янки, ображати інших людей.
Астрологи кажуть, що краще концентруватися на сім'ї, перебувати в родовому лоні. Найголовніше в цей час повертати борги. Тоді наступаючий рік буде для нас позитивним.

День зимового сонцестояння 2017: що потрібно зробити

У народі вважається, що в цей день потрібно проводити медитації, тим самим очищуючи своє тіло і душу. Крім цього, багато хто займається плануванням нових справ. Вважається, що в день зимового сонцестояння природа допомагає людині абсолютно у всьому, тому всі нові починання будуть успішними.
Так само, в цей день прийнято загадувати бажання. Раніше вважалося, що це так само ефективно, як і в новорічну ніч.
Ворожіння в день зимового сонцестояння були особливо цікавими. Дівчата намагалися в цей день дізнатися свого судженого будь-яким способом. Ворожили на свічках, воді, картах, на сни і так далі.
Прибирання в будинку в цей день була особливим. Вважалося, що якщо ви хочете отримати щось нове і хороше в житті, то для цього треба звільнити місце. Саме тому в день зимового сонцестояння викидали, все, що було не потрібно.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

Показати ще

Дивіться: Що необхідно зробити в день зимового сонцестояння 2017 року!

Тепер ви знаєте, чого не можна робити в День зимового сонцестояння, а що можна. І точно проведете цей час правильно.