19 грудня в Україні День святого Миколая. Це улюблене свято для дітей, адже цілий день пануватиме святкова атмосфера, а з самого ранку настрій піднімуть подарунки. Ось тільки є невеликі нюанси, про які ми б хотіли розповісти вам, щоб ви знали, чого не можна робити на День святого Миколая.

День святого Миколая 2017: традиції свята

Щоб ви розуміли, чого не можна робити в День святого Миколая потрібно спочатку дізнатися найголовніші традиції свята.
Вважається, що Святий Миколай або Микола Чудотворець чи зимовий Миколай-покровитель дітей. Цей добрий чарівник в ніч з 18 на 19 грудня приходить в будинок, де є діти, і нагороджує їх за хорошу поведінку у році, що минає. Якщо дитина поводила себе добре, то вона точно отримувала від Миколи гостинець, або іграшку під подушку. А от якщо дитина поводила себе погано, то під подушку йому клали різочку, як нагадування, що за погану поведінку можна відповісти.

День святого Миколая 2017: чого не можна робити

У першу чергу потрібно сказати, що майже всі заборони у День святого Миколая пов'язані не безпосередньо саме з цим святом, а з Різдвяним постом, який не закінчиться до 7 грудня. Тому, в День святого Миколая не можна їсти м'ясо, яйця та інші продукти тваринного походження. Але, за розкладом календаря, 19 грудня можна вживати в їжу рибу.

Популярні новини зараз

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

Напевно, багато хто сподівається, що в День святого Миколая не можна займатися домашньою роботою. Але це зовсім не так. Церква і всі традиції свята не говорять про подібні заборони, тому можна і прибирати в хаті, і шити.

Крім цього, в День святого Миколая не можна нікому давати в борг. Повір'я свідчать, що разом з грошима у вас заберуть все щастя і удачу. До речі, 19 грудня все як раз навпаки, вважається, що всі борги у День святого Миколая потрібно віддати.

Дивіться: Українці сьогодні відзначають день Святого Миколая

Тепер ви знаєте, що не можна робити в День святого Миколая і можете спокійно відзначати це свято.