День святого Миколая щорічно відзначається в ніч з 18 на 19 грудня. Звичайно, кожен, навіть найменший знає, що в цей день прийнято дарувати подарунки. Деякі традиції свідчать, що подарунки на День святого Миколая потрібно дарувати взагалі все близьким, а не тільки дітям. Але зараз ми б хотіли розповісти вам про інше. Ворожіння на День святого Миколая також цікаві багато кому. Тому ми вирішили розповісти вам трохи більше про це.

Ворожіння на День святого Миколая 2017: які вони бувають

Тут все неоднозначно, сказати, що є якісь певні ворожіння на День святого Миколая буде неправдою. Все як завжди, дівчата хочуть дізнатися про своїх суджених, або про справи сімейні. Просто вважається, що в День святого Миколая можна дізнатися свою долю точніше, ніж у звичайний день.

Ворожіння на перехресті

Тут все досить просто. Опівночі дівчина повинна вийти на перехрестя і слухати, що відбувається навколо. Якщо вона почує веселий сміх – то рік буде вдалим і, швидше за все, вона вийде заміж. Якщо плач – то весілля в цьому році не буде.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Нардепи знову спробують скасувати "літній" час заради Європи: повернуться після переходу на "зимовий"

Ляльку з "Гри в кальмара" поставили стежити за порушеннями в реальному житті: на "червоний" тепер не пройдеш

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

Ворожіння на День святого Миколая з дзеркалом

А цей спосіб допоможе вам дізнатися про те, наскільки великою буде ваша сім'я. Потрібно дочекатися, поки вночі чітко буде видно місяць. Після цього беремо дзеркало і ставимо його так, щоб було видно відображення місяця. Уважно спостерігаємо за відображенням, адже незабаром ви побачите не один, а кілька місяців. Необхідно порахувати, скільки їх вам привиділося – це число розповість про те, наскільки великою буде ваша власна сім'я.

Ворожіння з ножем

Тут все дуже просто. Береться кухонний ніж, який кладеться в центр обробної дошки. По краях дошки необхідно покласти папірці з відповідями «так», «ні», «потерпи», «цурайтесь хибних друзів», «чекайте доброї новини», «прийде лист», «успіх у справах», «гість, якого не чекали», «любов», «за журбою радість», «новий шанувальник», «несподівана зустріч», «довга дорога». Потрібно крутити три рази, і тоді ви обов'язково отримаєте відповідь на будь-яке питання.

Дивіться: 19 грудня ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ. Бачила сюжет.Гадання на картах Таро.

Тепер ви знаєте, які є гадання на День святого Миколая.