День зимового сонцестояння в Україні буде 21 грудня. І це найважливіша астрологічна подія зими. Ну і не дивно, що з подібними явищами в народі завжди була пов'язана величезна кількість прикмет, повір'їв і подібних речей. Але і крім цього, в День зимового сонцестояння було прийнято загадувати бажання. І ми вирішили розповісти вам, як зробити це так, щоб воно обов'язково збулося.

Як загадати бажання в День зимового сонцестояння 2017

У першу чергу потрібно провести прибирання в будинку. Вважається, що якщо ви хочете отримати щось нове, то для цього треба знайти місце. Потрібно безжально викидати все, з чим у вас погані асоціації, або пов'язані не найкращі спогади. На аркуші паперу напишіть своє бажання, потім переверніть аркуш зворотною стороною і напишіть по пунктах все, що вам потрібно зробити для досягнення цього.

У весь наступний рік кожен тиждень або місяць, ви будете брати по одному з цих пунктів і займатися ним, поки не зробите в повній мірі. Вважається, що в цьому кращим помічником вам буде візуалізація. Називається вона «насіння наміри». Потрібно намочити дві серветки, помістити їх у склянку. Всередину покладіть насіння, склянку поставте на сонячне підвіконня. Іноді додавайте трохи води в склянку, щоб підтримувати вологість. Тепер залишається стежити за зростанням зелених пагонів з насіння і уявляйте ваше рух у напрямку до своєї мрії.

Пов'язана така традиція з тим, що наші предки вважали, що в День зимового сонцестояння потрібно займатися новими справами. Вони говорили, що природа в цей день обов'язково буде допомагати всім людям, а будь-яке починання вдасться.

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Так проникливо і щиро на "Голосі країни" ще не співали: Тіна Кароль і Дорофеєва ледь тримаються

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Показати ще

Дивіться: Що необхідно зробити в день зимового сонцестояння 2017 року!

Тепер ви знаєте, як загадати бажання в День зимового сонцестояння, і якщо зробити все правильно, воно обов'язково збудеться.