Феномен української естради Олег Винник поділився тим, як він харчується, своїми тренуваннями і невдачами на шляху до ідеального тіла.

Цю інформацію повідомляє портал Clutch.

Як говорить сам співак, куди б він не прямував, його завжди супроводжує персональний фітнес-тренер. Він займається складанням спеціальної програми тренувань і контролює їх виконання.

"В ефективних тренуваннях важливо, щоб вони були правильно складені і викликали інтерес. Якщо є можливість – тренуюся на природі, ні – в спортзалі", – зазначає Винник.

Співак зізнався, що йому потрібна людина, яка здолає його спортивний запал під час виконання програм.

"Я досить фанатичний, тому якщо мене вчасно не зупинити, можу накоїти справ. Наприклад, перекачаться так, що потім в джинси не влізу", – сміється співак.

Олег Винник також розповів про свій досвід стрімкого схуднення. Спочатку артист встановив собі мету, а потім, трохи більше ніж за місяць скинув 12 кілограмів.

За його словами, допомогли в цьому тренування шість днів на тиждень і білкова дієта.

Тих, хто хотів би повторити його досвід, співак закликає бути обережними, адже все, що ми робить зі своєю фігурою, неодмінно відбивається на нашому здоров'ї. Якщо перестаратися, то можна пошкодувати.

"В якийсь момент можна переступити ту лінію, коли можеш сказати собі "стоп": перестаєш бачити себе з боку і постійно вважаєш, що потрібно продовжувати худнути. Хоча зайвої ваги насправді вже немає. І тоді починаються проблеми, які вже складно виправити навіть за допомогою професіоналів", – зазначає Винник.

"Взагалі, 60% успіху в схудненні – це правильне харчування. Люди нехтують цим і не отримують очікуваного результату, розчаровуються і зупиняються на підлогу шляху. Інші ж можуть катувати себе 10-кілометровими дистанціями і помилково вважати, що завтра вони прокинуться красивими. Насправді, все навпаки. Можна пробігти 10 км, відчути дикий голод, прибігти додому, наїстися і напитися досхочу, лягти спати. І завтра прокинутися ще товщі! Ось це і є приклад некваліфікованого підходу до спорту і своєму здоров'ю, в цілому", – додає він.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", надзвичайний ажіотаж у ТРЦ «Термінал» р. Бровари з приводу концерту Олега Винника, кітякий за два дні на «Льодовій арені» зібрав понад 10 тис. глядачів. Про це пише Ukr.Media.

Квитки на виступ артиста 8 березня були розпродані в перші 2 тижні після оголошення продажів . Через це менеджмент співака прийняв рішення зробити додатковий концерт.