Житель Канади Ден Нюстедт вибрався на природу разом з квадрокоптером DJI Phantom 4 Pro і випадково зняв захоплюючу сутичку лося з вовком.

Фотограф знімав мальовничі осінні ліси і озера, коли раптом помітив лося, що стояв у воді. Через кілька хвилин він побачив вовка, який кинувся в воду.

Хижак раптово з'явився з лісу і, незважаючи на очевидну різницю в розмірах, напав на лося, що стояв на мілководді.Варто зазначити, що дорослий здоровий лось для вовка важка здобич, адже полювання на нього пов'язане з великим ризиком: ударом копита передньої ноги лось може проломити голову хижаку.

Між тваринами зав'язалася довга битва: лось відбивав випади вовка і при цьому сам намагався нанести удар копитом. Проте, хижакові вдалося ближче підійти до жертви і він вчепився їй в ногу.

В результаті лось зумів дістатися до глибокої води, куди не наважився піти стомлений гонитвою вовк.

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Як склалась доля рогатого красеня далі – невідомо, адже в кінці ролика дрон Нюстедта зняв двох вовків, які з залізниці спостерігали, як лось перепливав озеро.

Як повідомляв портал "Знай.ua", компанія Reptile Collective, що займається розведенням змій, оприлюднила відео народження удавів-немовлят.