Наші фотографії несуть особливу енергетику. Відомо, що за допомогою знімків можна як допомогти людині, так і нашкодити. Саме тому з багатьма знімками слід дуже дбайливо поводитися.

Впала фотографія

Коли фотографія у рамці падає і розбивається, це віщує велике нещастя. Швидше за все, людині на фото загрожує серйозна небезпека. Зрозуміло, в тому випадку, якщо фотографія впала сама, без допомоги сторонніх.

Плями на фотографіях

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

У разі якщо на знімках з'явилися плями, це є ознакою серйозної хвороби. Варто звернути особливу увагу на мітки, які виникли на самому зображенні людини. Незрозумілі засвітки і спотворення обіцяють проблеми зі здоров'ям.

Фотографії померлих

Рекомендується зберігати подібні знімки окремо від фото живих людей. Бажано помістити їх в чорний пакет або папку. Якщо у тебе накопичилося багато фотографій, де померлі люди зображені разом з живими, варто відібрати ці знімки для окремого альбому.

Фото з похорону

Деякі люди роблять фотографії навіть на похоронах, щоб надалі мати можливість згадати про пережиті почуття. Такі знімки краще взагалі не робити, а якщо вони знаходяться в будинку, є сенс від них позбутися.

Розривати і спалювати фотографії

Навіть якщо на це є вагома причина, краще стримати запал і пустити свою енергію в мирне русло. Справа в тому, що фотографії тісним чином пов'язані з людьми, які на них зображені.Порвавши свій знімок, ти порушиш плавне протягом життя і станеш більш вразливим для неприємностей.

Розміщувати свої фотографії на кухні

Багато фотолюбителів намагаються прикрасити особистими знімками буквально кожну стіну. Погодься, кухня — не місце для милування фотографіями, нехай навіть близьких людей. Краще повісити на кухонну стіну красиву картину з зображенням фруктів або квітів.

Фотографії недоброзичливців

Психологи радять прибрати куди подалі спільні фотографії з недоброзичливцями. Тобто не вставляй подібні знімки в рамки. Справа в тому, що енергетика цих людей, навіть через фотографії, може вплинути на твоє життя.

Раніше портал "Знай.uа" публікував відео з дівчинкою, за спиною якої на фотографії сховалося щось.