29 травня на Новоризькому шосе Московської області звалилася, немов картковий будиночок, знаменита піраміда Олександра Голода.Виною всьому ураган, який накрив російську столицю, убивши і травмувавши чимало людей. Однак нещодавно в мережі з'явилося відео, на якому якийсь шаман Радмір знімає екран відеореєстратора і попереджає, що в піраміді провели давній язичницький обряд і скоро їй настане кінець. Дійсно, за декілька секунд будова звалилася, а соцмережі знайшли в цьому глибинний сенс.Користувачі згадали, що піраміду Голоду звели рівно за місяць до того, як Путін почав господарювати в Кремлі.Провівши аналогію з вінком, який впав на голову Віктору Януковичу, соцмережі впевнилися: піраміда зруйнувалася не просто так: це вірний знак того, що президент дуже скоро і погано закінчить.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще


Щоб трохи роз'яснити ситуацію, нагадаємо, що російський інженер Олександр Голод звів піраміду в 1999 році. Ця споруда належить до так званих "енергетичних пірамід", які вважають накопичувачами і перетворювачами біоенергії в окультизмі. Її зведення викликало широкий громадський резонанс у зв'язку з тим, що Голод робив гучні псевдонаукові заяви: нібито така форма піраміди "гармонізує структуру навколишнього простору".Тепер же користувачі впевнені, що будова просто не витримала напруження негативної енергії, яка наповнює країну ось уже майже 20 років.

Піраміда Голоду зсередини

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що експерт розповів, як Захід вирішить російсько-український конфлікт.