Мітинги на підтримку полонених Кремля, півгодини очікування літака та величезна кількість припущень – саме з цього почався візит російського президента Володимира Путіна до Хельсінкі, де він повинен зустрітися із лідером США Дональдом Трампом.

Соцмережі про зустріч Трампа із Путіним

Користувачі не залишили без уваги такі важливі переговори. Дехто вважає, що насправді не варто очікувати від Путіна якихось позитивних зрушень – чи то в питанні анексованого Криму, чи у звільненні українців.

Інші навпаки дивуються, як господар Кремля дозволив собі взагалі запізнитися на доленосну зустріч – його літак прибув на місце призначення за 30 хвилин після визначеного часу. Знайшлися й ті, хто підмітив дивну неврівноваженість Трампа.

Мабуть, американський президент справді нервував, тому що не слідкував за найголовнішим для себе – зачіскою, яка завжди повинна бути в ідеальному стані. Принамні, так думає він сам.

Популярні новини зараз
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Показати ще

Дивіться: зустріч Трампа із Путіним, пряма трансляція

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський президент Володимир Путін прибув в аеропорт Хельсінкі, аби зустрітися із лідером США Дональдом Трампом. Вперше він буде пересуватися на лімузині проекту "Кортеж" за кордоном. Трамп і Путін проведуть одноденний саміт у Президентському палаці столиці Фінляндії, Гельсінкі, 16 липня. Також відбудуться переговори між держсекретарем США Майком Помпео і міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.