"Меланіє, підморгни двічі, якщо тебе тримають у заручницях", - всі ми пам'ятаємо іронічні пости у мережі після заходу, на якому дружина президента США здивувала всіх своєю поведінкою та вкрай розгубленим обличчям.

Але американська перша леді вирішила нарешті змінити тактику і аби не підводити свого провладного обранця, показати всім: вона не просто вміє відпочивати, а й дає волю емоціям не гірше за інших жінок.

Нова Меланія Трамп

Нещодавно вона разом із Дональдом Трампом відвідала Великобританію з дводенним візитом. Подружжя встигло побувати на гала-вечері на свою честь, організовану Терезою Мей та її чоловіком Філіпом, і зустрітися з королевою Єлизаветою.

За ці кілька днів американський лідер обговорив з прем'єр-міністром Великобританії важливі політичні питання, а перша леді зустрілася з ветеранами військових дій, які живуть в будинку для літніх людей, і поспілкувалася з місцевими школярами.

Такою, як на цих фото, Меланію точно давно не бачили – з тих часів, напевно, коли вона знімалася у відвертих фотосесіях і ще не була заміжня.

Дивіться: користувачі порівнюють образи та поведінку Меланії Трамп і Бріджит Макрон

Як повідомляв портал "Знай.ua", після саміту НАТО в Брюсселі президент США Дональд Трамп разом з дружиною Меланією прибув до Великобританії, де у нього заплановано кілька важливих зустрічей. У перший день офіційного візиту в Бленхеймському палаці відбувся прийом на честь приїзду президента США. Дональда і Меланію Трамп приймала прем'єр-міністр Тереза Мей, яку супроводжував чоловік Філіп. Американська перша леді з'явилася на заході в розкішній блідо-жовтій шифоновій сукні від J. Mendel. У вишуканому вбранні Меланія виглядала як справжня принцеса.