Загадкові кола з візерунками, які періодично з'являються на полях - питання, над пошуками відповідей на яке б'ються не одне десятиліття. Частина з них - творчість людей, озброєних дошками, канатами і багатою уявою. Частина - з'явилися буквально з нізвідки.

Багато хто схильний вірити, що таким чином позаземні цивілізації намагаються спілкуватися з нами. Хтось вважає, що малюнки з'являються через духів або це енергія планети, яка намагається спілкуватися зі своїми жителями.Найперша згадка про кола на полях відноситься до загадкової історії, що сталася 1678 року однієї ночі в Хартфордширі. Газетну статтю про таємниче явище було опубліковано 22 серпня під заголовком "Диявольський косильник або дивні новини з Хартфордшира".


Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Зеленська у день народження чоловіка показала несподіване фото: "Коханий"

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Показати ще

На картинці був зображений демон, що ретельно викошує коло на посівах, текст вище говорив: "Фермер торгувався з бідним косильником за скошування трьох з половиною акрів його вівса. Коли косильник попросив занадто багато вівса, фермер почав лаятися і сказав, що нехай краще диявол скосить це поле. Так і вийшло: в ту саму ніч поле з урожаєм виглядало немов обійняте вогнем; але вранці побачили, що овес не спалений, а акуратно скошений, наче він або якийсь пекельний дух косив його. Жоден смертний не міг би зробити подібне".Нагадаємо, раніше інфомаційно портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі розповіли про найстрашніших підводних чудовиськ, які випадково потрапили в об'єктив камери.