Як з'ясувалося, під картиною відомого художника Пабло Пікассо "Жебрачка, що сидить на корточках" є пейзаж, створений невідомим художником із Барселони.

Про це повідомляється на сторінці відомого мистецтвознавчого форуму.

Відомий живописець загрунтував картину під свою "Жебрачку" не просто так. Художник хотів використовувати пейзажний горизонт пагорбів, щоб композиційно обіграти горб старої.

Рентгенівський просвіт показав, що для цієї мети художник перевернув пейзаж і почав писати простягнуту руку жінки. Потім він передумав, повністю загрунтував полотно і сховав зморшкуваті кисті старої під одяг.

Популярні новини зараз
83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

На думку мистецтвознавців, майстер поспішав і "полегшив" собі роботу. Людські руки писати для живописця – важка праця. Флуоресцентний аналіз шедевра Пікассо, на думку мистецтвознавців, дозволив відкрити двері у "творчу кухню художника".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вчені винайшли рекурентну нейронну мережу, яка може ідентифікувати підроблені картини.