Пропонуємо дізнатися, що говорять зірки у середу, 21 березня. Отже, читайте еротичний гороскоп знаків Зодіаку на сьогодні в нашій статті.

ОВЕН

Сьогодні ви будете настільки охоплені еротичними мареннями, що не зможете виконувати соціально-значущі функції типу роботи, навчання і прибирання. Звичайно, це навіть десь приємно, але з цим треба закінчувати, або задовольните свої таємні бажання, або продовжуйте витати в хмарах.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні якась третя сила перешкодить вам отримати задоволення від сексу або виконати вашу еротичну обіцянку по відношенню до вашого партнера. Однак, якщо у вас є хоча б найменша можливість цю третю силу обдурити, докладете всіх зусиль для того, щоб це зробити.

БЛИЗНЮКИ

Подобається вам більше Іван або Денис, позиція «чоловік позаду» або позиція «жінка зверху», презервативи з яким запахом і ступенем ребристості краще купити «до вечері»?.. Ці та інші питання сьогодні практично буквально зведуть вас з розуму безліччю варіантів, а головне, абсолютної невідомістю - а чи правильним в результаті виявився ваш вибір?!

РАК

Можливо, тіло вашого партнера не бездоганно. Сьогодні вам, на жаль, доведеться в цьому ще раз переконатися. Однак так чи важливий розмір грудей або наявність родимки в інтимному місці, якщо вам в його обіймах дійсно добре? .. Зовнішність перестає мати значення, коли вимикаєш світло, закриваєшь штори і закриваєш очі від насолоди.

ЛЕВ

Секс сьогодні ввечері з лишком відшкодує всі невдачі дня. Що б з вами не трапилося до зустрічі з партнером - ви можете бути впевнені в тому, що після закінчення всіх негараздів в обіймах вашого пристрасного коханця все забудеться, а потім просто не залишиться сил для думок про невдачі і промахи.

ДІВА

Дівам фортуна приготувала сьогодні неабиякий жереб: ви станете об'єктом обожнювання якоїсь впливової особи. Сьогодні зав'яжуться основні нитки пригодницько-еротичної інтриги, розплутувати яку вам доведеться ще довго. Загалом, будьте в повній боєготовності!

ТЕРЕЗИ

Зірки стверджують, що все в цьому житті залежить від сексу. Особливо зараз і безпосередньо для вас. І якщо ви сьогодні такі похмурі, значить, щось не так з вашим інтимним життям. Постарайтеся виправити подібне непорозуміння. Сьогодні для цього найкращий день. Адже вам абсолютно не потрібні плітки.

СКОРПІОН

Цієї ночі буде не зайвим змінити обстановку в якій ви зазвичай займаєтеся любов'ю. Чому б саме сьогодні вам не замінити спальню заднім сидінням свого автомобіля. Тільки не забудьте про техніку безпеки, машину краще поставити і на передачу, і на ручник.

СТРІЛЕЦЬ

На думку астрологів, Стрільці стовідсотково сьогодні не порозумілися в ліжку зі своїм благовірним, тому їм краще спати окремо. Ще краще - в різних кімнатах! А взагалі, можете просто вибирати інші місця для сполучення, а зовсім не обридле вам обом ліжко. Ну скільки можна?

КОЗЕРІГ

Ревнощі затьмарить розум Козерогів і відверне їх погляд від сімейного вогнища. Осліп очевидними (як вам здається) доказами винності вашого коханого, ви вирішите негайно взяти реванш! І добре, якщо не встигнете привести цей намір у виконання, бо сьогодні ви ризикуєте зробити величезну помилку...

ВОДОЛІЙ

Життєві негаразди сьогодні можуть змусити вас замкнутися в собі і своєму поганому настрої. Тут то і проявиться психологічний талант вашого партнера: він зуміє не тільки змусити вас розслабитися і отримувати задоволення від його ласк, але і повернути колишню життєрадісність. Цінуйте його за це.

РИБИ

Сьогодні деякі слова вашого партнера вас досить серйозно налякають. Можливо, в них і справді прихована таємна загроза для вас, а може бути, це не більше ніж плід вашої фантазії. У будь-якому випадку, з обережністю поставтеся до зроблених висновків.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що приготували зірки в гороскопі на березень.