Пропонуємо дізнатися, що говорять зірки у середу, 13 червня. Отже, читайте еротичний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на сьогодні в нашій статті.

Еротичний гороскоп на 13 червня - ОВЕН

Пошукайте сьогодні разом із вашим «сонечком» по всесвітній павутині, раптом так набредете на що-небудь, що збудить вас обох? Крім того, зірки радять вам прислухатися до багатого досвіду минулих поколінь, а також до сексуального досвіду друзів і знайомих.

Еротичний гороскоп на 13 червня - ТЕЛЕЦЬ

Нині вас буде приваблювати все темне і заборонене. Люди в чорному і з темним минулим. Вечірні сутінки на вулицях, де не горять ліхтарі. Секс з партнером, у якого на пальці красується обручка. І опиратися марно. Нічого не поробиш - планида така.

Еротичний гороскоп на 13 червня - БЛИЗНЮКИ

У цей день ваш партнер буде максимально чесний і відвертий з вами в ліжку. Його не можна буде дорікнути ні в удаванні, ні в бажанні пустити вам пил в очі демонстрацією своїх сверхздібностей еротичного плану. Він буде надходити тим чи іншим чином просто до того, що цього буде вимагати його душа.

Еротичний гороскоп на 13 червня - РАК

У цей день зірки радять вам отримати максимум задоволення від усього, що буде відбуватися у вашому інтимному житті. Нехай навіть не все буде гладко в ліжку і не всі ласки вам сподобаються. Однак все це буде від душі, а значить, буде володіти подвійно збудливим ефектом.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Еротичний гороскоп на 13 червня - ЛЕВ

Сьогодні вам потрібна ласка, тільки ласка і нічого крім ласки. Так що своєю поведінкою постарайтеся розташувати партнера до того ж. Ну а якщо зовнішні натяки йому не будуть зрозумілі, то можна і прямим текстом сказати, що розірваний одяг, синці і засоси вам вже порядком набридли.

Еротичний гороскоп на 13 червня - ДІВА

У цей день вам не варто надто близько до серця приймати ті слова, які вам скаже ваш партер після любовних ігор. Напевно вони будуть нести мінімальне смислове навантаження, бо після сексу мозок є аж ніяк не головним органом в організмі людини. Спробуйте по собі судити.

Еротичний гороскоп на 13 червня - ТЕРЕЗИ

Терезам не слід сьогодні сподіватися на волю випадку і чекати біля моря погоди. Найкраще негайно закидати невід і раз за разом намагатися зловити «золоту рибку», виконуючу всі сексуальні фантазії. Зірки говорять, що, по хоча б, золотого «пескарика» ви точно нині виловите - а якщо його правильно «довести до кондиції», то і розмір не такий вже й важливий...

Еротичний гороскоп на 13 червня - СКОРПІОН

Сьогодні кількість невідкладних справ буде настільки велика, що вони з'їдять весь час, тому для задоволення може зовсім не знайтися хвилинки. Нічого, це не смертельно, якщо справи дійсно невідкладні, то робіть. І взагалі, від утримання бажання тільки посилюється. Загалом, бережіть сили, готуйтеся до наступного дня, а поки справи, справи, справи.

Еротичний гороскоп на 13 червня - СТРІЛЕЦЬ

Якщо запитати нині у Стрільців, чого їм не вистачає в інтимному житті, то правдою буде якраз те, про що вони замовчать. Так вже на вас сьогодні впливають зірки, що ви абсолютно не довіряють і просто не можете себе змусити зізнатися своєму благовірному, чого і як вам насправді хочеться... І чому він до сих пір не навчився читати ваші думки?!

Еротичний гороскоп на 13 червня - КОЗЕРІГ

У цей день вашому партнерові буде хотітися постійно перебувати поруч із вами, причому бажано на одній горизонтальній поверхні і в обіймаючись. Якщо у вас такої можливості немає, постарайтеся вигадати їй гідну заміну. Або хоча б цілком і повністю викластися вночі.

Еротичний гороскоп на 13 червня - ВОДОЛІЙ

Мрії про старомодний романтичний стиль спілкування між чоловіком і жінкою, що передбачає тривалі залицяння і красномовні визнання, не дадуть вам сьогодні спокою. Можете взяти їх за основу сьогоднішньої прелюдії. Не кожен же день просити коханого виконувати стриптиз.

Еротичний гороскоп на 13 червня - РИБИ

Нікому не вдається увійти в одну воду двічі - сьогодні ви зможете переконатися в цьому, спробувавши знову спокуситися і зайнятися коханням із колишнім сексуальним партнером. Навіть якщо у вас вийде, то великого задоволення від цього ви не відчуєте. А все, тому що не той період.

Як повідомляв портал "Знай.ua", знак Зодіаку визначить, ким ви були в минулому житті.