Овен

В цей день вам варто пам'ятати про те, що лише від вас залежить, наскільки бурхливими і пристрасними будуть ваші любовні ігри і навіть наскільки хорошим і вмілим виявиться ваш партнер. Зрештою. І його вибирати теж вам, та й навчати мистецтву любові, якщо пощастить.

Телець

Сьогодні вам варто бути ввічливішими з людьми, а особливо зі своєю другою половинкою. Звичайно, агресія часом буває дуже еротична, але чи не здається вам, що партнеру може набриднути терпіти від вас періодичні образи. Так що виділіть йому трохи компліментів. Інакше ризикуєте залишитися без сексу.

Близнюки

Милі дріб'язкові сувеніри та подарунки з легким еротичним підтекстом підкорять сьогодні серце вашого супутника життя і дозволять йому віддатися мріям про вас - дуже фривольного і навіть, можна сказати, непристойного змісту. Втім, виконувати їх на практиці не поспішайте - нехай яблучко дозріє ...

Рак

Швидше за все, у вас сьогодні підвищена спостережливість і раптово загострилася логіка вкупі з посиленням інтуїції. Все це означає, що у вас є можливість як слід обстежити телефонну книжку вашого коханого, перевірити його кишені, задати йому кілька "правильних" запитань і на їх підставі зробити цілком однозначний висновок: він кохає лише вас!

Лев

Сьогодні ваш партнер вас трохи розчарує як коханець. З тих чи інших причин, ви очікували від нього більшого, а він в якійсь мірі ваших сподівань не виправдав. Не варто, втім, робити з цього трагедію і далекосяжні висновки. Просто так вже склався для вашого тандему цей день.

Діва

Діви сьогодні схожі на ягоди чорноплідної горобини, схоплені першими холодами: для того, щоб їх покуштувати, потрібно спочатку відігріти в долонях, потім - торкнутися гарячим диханням, а потім довго перекочувати на язику, поки не відчуєш терпкий насичений смак соку. Попросіть партнера бути ніжним - ні, дуже ніжним ...

Терези

Ваги сьогодні - чудові партнери як в бізнесі, так і в сексі. Тому ті, хто інвестує в них свій капітал або час, напевно не помиляться. Правда, якщо ви шукаєте романтики і польоту наяву, краще тримайтеся від Скорпіонів подалі, бо зараз вони - на рідкість приземлені і практичні натури.

Скорпіон

Той сон, який ви б побачили, якби ваш невтомний коханець не заважав вам спати цієї ночі, був би віщим. Втім, воно й на краще. Знання майбутнього лише заважає насолоджуватися справжнім. Якщо ж бачили - постарайтеся зробити все, щоб зрозуміти його правильно.

Стрілець

Небесні світила обіцяють Стрільцям активність протилежної статі по відношенню до них, але трохи "загальмовану". Тобто ви  в результаті залицянь з боку того чи іншого суб'єкта вже опинитеся на все готовими, а він - ні. Все чомусь зволікає і мимрить про небеса і неземні почуття ...

Козеріг

Спробуйте сьогодні підключити до ваших сексуальних ігор кілька "периферійних пристроїв". Можливо, комусь із вас сьогодні знадобиться фалоімітатор, вібратор, будь-яка хитромудра насадка - або пристрій під назвою "метелик".

Водолій

Сьогодні ви зрозумієте, що у вас з вашим партнером досить багато сексуальних традицій, еротичних звичок та інтимних ігор, в які вам добре і радісно грати знову і знову. І нехай оточуючі дивляться на вас з несхваленням і хитають головами: скільки можна ... Це ваше і лише ваше життя.

Риби

Риби сьогодні дуже ніжні й романтичні. Саме тому відверті і безсоромні визнання їх швидше відштовхнуть, ніж заведуть. Підходити до Риб сьогодні потрібно не поспішаючи, дуже обережно - так, як підходить тигр до дикої полохливої ​​лані. А в якості "приманки" цілком підійдуть ніжні тюльпани або фрезії ...