Тиранія в сімейних стосунках, на жаль, - не таке вже рідкісне явище. Коли ви зустрічаєте на своєму шляху чоловіка, далеко не завжди легко відразу зрозуміти те, що він тиран, адже сімейне життя починається дещо пізніше, а до цього поведінка чоловіка може здаватися вам нормальною в силу вашої закоханості.

ОВЕН: тиран-агресор і забіяка

Як розпізнати? Проявляє агресію, ревнує, застосовує фізичне насильство, вимагає беззаперечного послуху, грубить, матюкається.

Типова поведінка: Для такого чоловіка існує тільки його думка, він упевнений в тому, що все залежать тільки від нього. Він звик приймати всі рішення сам, а з роками він утверджується в думці, що авторитет в будинку один і ніхто не має ніякого права пропонувати свою думку, адже правий тільки він і ніхто інший.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

У гіршому прояві цей тип домашнього тирана найнебезпечніший, тому що здатний на застосування фізичної сили.

Що робити? Зазвичай такі чоловіки слабкі перед лицем дійсно серйозних небезпек і проблем. Вони легко ображають слабких, але пасують перед сильнішими суперниками. Як тільки у жінки знаходиться гідний захисник, вони зазвичай просто зникають, боячись отримати по заслугах.

СКОРПІОН: Тиран-маніпулятор

Як розпізнати? Ревнує, контролює, вселяє почуття провини, паразитує і вампірує на емоціях.

Типова поведінка: Ці чоловіки дуже небезпечні для жінок, які вирішують завести з ними сім'ю. Зазвичай вони роблять все, щоб отримати свою владу над жінкою, і завжди і в усьому контролюють її дії.

Вже на самому початку відносин тиран-маніпулятор знає всі ваші слабкі сторони і вміє на них тиснути і маніпулювати в своїх корисливих інтересах. Він рідко застосовує фізичну силу, на відміну від попереднього типу, але від цього він не стає менш небезпечним. Моральне насильство часто доводить жінок до божевілля.

Що робити? Якщо до вас ставляться зневажливо, маніпулюють або принижують вашу гідність, варто для початку полюбити себе, адже якщо ви дозволяєте таку поведінку, значить, любові до себе у вас немає!

ДІВА: Тиран-зануда і критик

Як розпізнати? Контролює витрати, критикує, роздає моралі, порівнює з іншими.

Типова поведінка: Цей тип тирана не надто небезпечний в порівнянні з попередніми, але від цього не стає легше тим, хто з ним живе під одним дахом. Зазвичай його тиранія проявляється в занудстві: він постійно нудить, рідко буває хоч чим-небудь задоволений, а від домашніх потребує ідеального дотримання всіх його правил.

Діви-тирани критикують все і вся: дружина у них завжди неправильно одягнена, зачесана і нафарбована, вона не так готує і не те каже. Діти - завжди неправильно поводяться і завжди бракує виховання. Часто критика переходить і на інших родичів.

Що робити? Для початку розберіться, наскільки критика і причіпки справедливі. Якщо ви розумієте, що немає, розберіться: можливо, справа не в цьому, а причина в якийсь більш серйозну незадоволеність. Щоб не провокувати скандали, слід не реагувати на критику занадто агресивно і спокійно приймати її, висловивши у відповідь, що саме не подобається вам.

ЛЕВ: тиран-егоцентрик

Як розпізнати? Ревнує, тисне морально, нав'язує свою думку, контролює, проявляє егоцентризм і владність, командує

Типова поведінка: Леви-тирани дуже люблять себе і вважають за краще, щоб їх хвалили і боготворили оточуючі. Зазвичай вони добираються цього моральним тиском, демонстрацією своєї переваги і владою. Саме такі чоловіки часто проти того, щоб жінка мала свою справу або ходила на роботу, адже тоді вона вже не буде в повній його владі.

Так як вони найбільші егоцентрики всього Зодіаку, у них завжди повинно бути все краще. Їх інтереси завжди важливіші за інтереси сім'ї, навіть якщо вони стверджують, що сім'я для них значить все!

Що робити? Тирани-егоцентрики використовують свій егоїзм тоді, коли дружини дозволяють їм це, забуваючи при цьому про себе. Занадто велике поклоніння такому чоловікові з самого початку відносин розпалює в ньому царствені замашки, які в майбутньому важко викорінити. Спробуйте знизити його важливість для вас, змусьте думати, що він не центр Всесвіту.

РАК: Тиран-тюремник

Як розпізнати? Контролює, обмежує, ставить рамки, проявляє влада, маніпулює, вселяє почуття провини

Типова поведінка: Як би не був цей знак Зодіаку прикладом хорошого і дбайливого сім'янина, це не виключає того, що сім'янин-Рак може перетворитися на домашнього тирана.

Зазвичай Раки - типові домосіди, їм не особливо потрібно виходити в світ і бути на виду. Якщо жінка поділяє цю рису характеру, то вона в більш виграшному положенні. В іншому випадку тиран буде всіляко захищати її від колективу, змушуючи якомога більше часу проводити вдома.

Що робити? Раки далеко не завжди вперті, їх цілком можливо переконати в чомусь, дати зрозуміти, що все, що ви робите, цілком безпечно для сім'ї. Тут потрібно навчитися розмовляти.

Раніше портал "Знай.ua" публікував еротичний гороскоп на 18 липня.