Для когось істерика – це крик по допомогу, а хтось таким способом намагається довести свою правоту. У кожної є свої причини для цього нестерпного способу вирішити проблему і наслідки для кожного знаку Зодіака також різні.

Ми виокремили 5 найбільших істеричок і це: Тельці, Леви, Овни, Стрільці та Водолії.

Тельці

Заслужено отримує першість у цьому не найприємнішому рейтингу.

Істерика - це їх друге ім'я. Вони влаштовують сцени при будь-якій зручній можливості. Якщо вони відчувають, що щось не так, то можуть почати ревіти, дістаючи цим свого чоловіка. Тельці знають, як натиснути на жалість, але іноді чоловіки просто йдуть від них, тому що не знають, як бути далі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Овни

У рейтингу істеричок Овни не набагато відстали від свої колег Тельців.

Їм необхідно мати якесь важливе заняття, щоб не зійти з розуму від рутини. Саме вона і вбиває спокій в цих жінок і дівчат. Овнам потрібно всього лише поставити перед собою правильні цілі, зрозуміти, чого насправді хочеться від життя. Істерики пройдуть практично відразу, якщо все в житті стане зрозумілим і з'явиться стійкий фарватер.

Леви

Леви жіночої статі вкрай нестабільні. В одну хвилину вони люблять, спокійні і привітні, але в наступну мить уже готові порвати на шматки кого завгодно. Істерики у них проходять швидко, але вони не удаваного характеру - Леви говорять все, що думають, а потім остигають, просять вибачення і так далі.

Стрільці

Стрільці полюбляють фантазувати та вигадувати надто багато, особливо те, як їх обранці до них відносяться. Часто саме власні зайві думки провокують Стрільців на скандал.

Водолії

Цим знакам Зодіака просто життєво необхідна емоційна підзарядка.

Навряд чи у ваш бік полетить тарілка, однак лихих слів ви почуєте вдосталь, якщо ваша партнерка по життю - Водолій.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", які чоловіки за знаком Зодіака будуть найнадійнішими партнерами по життю.