Еротичний гороскоп на 25 серпня Овен

У Овнів день пройде дуже романтично. Старі шанувальники згадають про вас і будуть бомбардувати своїми компліментами. Лестощі лестощами, а коханий у вас один.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Телець

Настав час сказати партнеру, що вам не подобається і розповісти про свої таємні бажання. Якщо не скажете, то будете обманювати і його, і себе.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Близнюки

Якщо у вас виникли якісь інтимні проблеми, то сьогодні зірки дають дозвіл обговорити їх з батьками і родичами постарше. Не соромтеся, це дасть свій результат.

Еротичний гороскоп на 25 серпня рак

Сьогодні ваш альтруїзм гідно оцінять. Так що задоволення партнера для вас має бути на першому місці. А ваші інтереси будуть головними в наступний раз.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Лев

Сьогодні день змусить вас сяяти всіма фарбами веселки. Саме фарбами, зробіть боді-арт або змастіться фарбою і намалюйте свою картину любові на великому полотні.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Діва

Здається, у вас починається криза, і пора щось змінювати. Увімкніть мозок і проаналізуйте що і як ви робите. Рішення прийде само собою.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Терези

Сьогодні увага вашого партнера буде сконцентрована не на вас. Як би ви цього не хотіли, у нього є свої справи, які відберуть вся увагу.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Скорпіон

Скористайтеся різними предметами. Але пам'ятайте, що ваші органи - не спис і не кошик, щоб накидати туди все, що попало. Так можна і у лікаря виявитися.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Стрілець

Нічого особливого сьогодні для вас не трапиться. Черговий звичайний день, класичні пози. Але ця стабільність вам буде тільки в радість.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Козеріг

Вам сьогодні обов'язково потрібно станцювати. І не обов'язково вдаватися до стриптизу. Навіть коротенький невмілий танець принесе нове у ваші стосунки.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Водолій

Сьогодні вашим натхнення стануть екрани. Вирішувати вам з чого дивитися і що: кінотеатр, ноутбук або мобільний телефон. Це стане основою для вашого пристрасного вечора.

Еротичний гороскоп на 25 серпня Риби

Змініть обстановку хоч трошки, це буде стимулювати ваше бажання. Хоч фіранки поміняйте або в іншу кімнату перейдіть.