На острові Суматра в Індонезії сталося виверження вулкана Сінабунг. Уряд вже оголосив найвищий рівень небезпеки і почала екстрену евакуацію туристів і жителів. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Тисячі жителів і туристів стали заручниками на курортах Індонезії з-за нового виверження вулкана Сінабунг.

На фото і відео, які з'явилися в Мережі, видно, як стовп вулканічного попелу піднявся від кратера на висоту понад 5 тис. м. Фахівці вже повідомили, що це виверження істотно ускладнить польоти авіації. Очікується, що надалі хмара піде в південному напрямку.

В індонезійському Національному агентстві з врегулювання лих у свою чергу повідомили, що хмари гарячого попелу поширилися на 4,9 тис. м. в південному напрямку.

За даними рятувальників, жертв і постраждалих в результаті виверження немає. Під час екстреної евакуації свої будинки покинули майже 3 тис. жителів.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

Австралійське відомство, що займається спостереженнями за вулканічним попелом в регіоні, зі свого боку оголосило "червоний рівень небезпеки для авіакомпаній.

Кадр з місця

Кадр з місця

Кадр з місця

Нагадаємо, у водах поблизу узбережжя японського ховається гігантський вбивця, який став "відповідальним" за одне з найбільших вивержень в історії. Вчені розповіли, наскільки небезпечний вулкан під кальдерою Кикай і які будуть наслідки, якщо гігант прокинеться.

Крім того, вулкан в Йеллостоунском національному парку щодня лякає вчених виверженням, яке може обернутися просто катастрофою для планети.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", стало відомо, з чого буде зроблено житло майбутнього.