Шанувальникам творчості  Джоан Роулінг та її історій про пригоди юного чарівника Гаррі Поттера підготували неймовірний сюрприз.

Як передає Entertainment Weekly, першу книгу із серії романів "Гаррі Поттер і філософський камінь" випустили в анімованій версії для електронної книги Kindle in Motion.

Ілюстрував її знаменитий британський художник Джим Кей. Саме йому автор бестселера довірила візуально показати магічний всесвіт.

"Ілюстрації Диима Кея вразили мене до глибини душі. Мені подобається його погляд на світ Гаррі Поттера, і для мене велика честь, що він погодився прикрасити цей світ своїм талантом", - розповідала жінка журналістам.

В електронній версії проілюстрована книга виглядає як газета зі світу чаклунів "Щоденний пророк", де є рухомі картинки. Так, тут можна буде побачити  портрет директора Хогвартса Альбуса Дамблдора чи Гаррі і Гегріда, котрі пливуть на човні.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", ірландський бренд Primark випустив колекцію домашнього одягу для фанатів історії про дивний світ Хогвардса.