Знайшли і згодом опублікують раніше невідомий роман Дж. Р. Р. Толкіна про світ "Володаря перснів". Про це повідомляє oKino.ua.

Син покійного письменника Крістофер відшукав втрачені записи батька. Тоді відредагував і перетворив їх на роман під назвою "Падіння Гондоліна". Пізніше видавництво HarperCollins опублікує роман і прикрасить ілюстраціями ветерана франшизи Алана Лі.

Толкін вперше придумав світ Середзем'я, коли служив на фронтах Першої світової. Учень Толкіна Джон Гарт говорить про "Падіння Гондоліна" як про "епічну історію битви за межами "Володаря перснів".

У романі йдеться про битву між демоном Морготом, морським богом Ульмо і нолдорським ельфом на ім'я Туорі, який збирається почати нове життя у таємничій країні Гондолін. Йому доводиться відбивати атаку орків, драконів і балрогів, аби відстояти свою землю.

"Це типовий Толкін. Квест за участю персонажа, який із неохочого героя перетворюється на справжнього. Тут є Темний лорд, і тут ми вперше зустрічаємося з орками та балрогами", — зазначив Гарт.

Повідомляється, що книга вийде з друку в серпні цього року.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", студія Amazon запускає великий проект на основі знаменитої фентезі-саги Дж. Р. Р. Толкіна "Володар кілець". І готова витратити на нього мільйон доларів.

Amazon Studios грунтуючись на сазі Толкіна створить пятисезонный серіал "Володар кілець". Його виробництво влетить компанії у величезну суму. Виробничий бюджет складе 1 мільярд доларів. А права були придбані ще в минулому році.

У листопаді 2017 року відбулися торги в ході яких Amazon Studios вдалося обігнати Netflix і дістати права на першоджерело. Як того вимагає сага, виробництво буде далеко не дешевим. За попередніми підрахунками бюджет одного сезону може скласти близько 200 мільйонів доларів. У цю суму увійде вартість спецефектів, зарплата акторів і т. п.

Кінотрилогія "Володар кілець" Пітера Джексона стала одним з найбільш значущих подій у світі кіно на початку тисячоліття. Загальний бюджет картин, які знімалися паралельно, склав 281 мільйон доларів.