Фармацевти з Америки запропонували нову речовину для чоловіків, яка може використовуватися як протизаплідний засіб у таблетках. Нещодавно про початок своїх експериментів учені повідомили в спеціалізованому науковому журналі.

Для чоловіків традиційно на даний момент існують два основних засоби запобігання від небажаної вагітності. Найпоширеніший – презервативи і також існує хірургічна операція по перев'язці сім'явивідних проток.

Вчені зі США запропонували революційно новий підхід до контрацепції для чоловіків. У вигляді таблеток вони пропонують приймати речовина EP055, яка здатне зв'язувати білок на поверхні чоловічих статевих клітин. При дії цієї речовини в організмі чоловіка, його сперматозоїди впадають в "анабіозное стан".

Цей революційний препарат був випробуваний на приматах в лабораторних умовах і дав позитивні результати. Після одиничного прийому даного речовини воно діє 18 днів. На 19 добу його дія припиняється і статева система чоловіка повністю відновлюється.

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Поки що пройшов тільки перший етап клінічних досліджень і попереду у фармацевтів ще довгий шлях і гігантська робота з остаточного створення необхідної речовини. Також потрібно переконатися в його нешкідливості для людини.

Також дослідники згадали недавній невдалий досвід їх колег, які займалися розробкою нового контрацептиву для чоловіків під егідою ООН і в підсумку були змушені припинити всі роботи через погані якості препарату. Контрацептив викликав у добровольців нудоту, головні болі і психічну депресію.

Раніше портал "Знай.иа" розповідав про всі нюанси екстреної контрацепції.