Фармацевти з Америки запропонували нову речовину для чоловіків, яка може використовуватися як протизаплідний засіб у таблетках. Нещодавно про початок своїх експериментів учені повідомили в спеціалізованому науковому журналі.

Для чоловіків традиційно на даний момент існують два основних засоби запобігання від небажаної вагітності. Найпоширеніший – презервативи і також існує хірургічна операція по перев'язці сім'явивідних проток.

Вчені зі США запропонували революційно новий підхід до контрацепції для чоловіків. У вигляді таблеток вони пропонують приймати речовина EP055, яка здатне зв'язувати білок на поверхні чоловічих статевих клітин. При дії цієї речовини в організмі чоловіка, його сперматозоїди впадають в "анабіозное стан".

Цей революційний препарат був випробуваний на приматах в лабораторних умовах і дав позитивні результати. Після одиничного прийому даного речовини воно діє 18 днів. На 19 добу його дія припиняється і статева система чоловіка повністю відновлюється.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Поки що пройшов тільки перший етап клінічних досліджень і попереду у фармацевтів ще довгий шлях і гігантська робота з остаточного створення необхідної речовини. Також потрібно переконатися в його нешкідливості для людини.

Також дослідники згадали недавній невдалий досвід їх колег, які займалися розробкою нового контрацептиву для чоловіків під егідою ООН і в підсумку були змушені припинити всі роботи через погані якості препарату. Контрацептив викликав у добровольців нудоту, головні болі і психічну депресію.

Раніше портал "Знай.иа" розповідав про всі нюанси екстреної контрацепції.