Фатальними прийнято вважати жінок, які володіють природним магнетизмом. Саме із-за таких жінок чоловіки втрачають голову і роблять героїчні вчинки.

Астрологи запевняють, що деякі знаки Зодіаку від природи наділяють їх власниць особливим шармом, який як магнітом притягує до неї увагу чоловіків. Саме ці жінки завжди знаходяться в центрі чоловічої уваги.

Близнюки

Такі жінки приваблюють своєю мінливою і неоднозначною натурою. Вона здатна бути лагідною, а на наступний день підступної фурією. Чоловіки прагнуть розгадати її таємничу натуру.

Чоловіків вона підкоряє свої неабияким розумом. Вона здатна глибоко вникати і розуміти суть того, що говорить їй співрозмовник. При цьому вона завжди дає слушні поради і не розкидається ними марно.

Популярні новини зараз

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Епіфаній увічнив свого колегу, який відродив віру після безбожництва СРСР: "Будуть згадувати і молитися"

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Показати ще

Такі жінки приємні у спілкуванні, але не схильні підпускати до себе близько оточуючих. Лише самим близьким вона здатна по-справжньому розкритися.

Лев

Фатальні левиці буквально колекціонують чоловічі серця. Така жінка знає собі ціну й вимагає належного ставлення. Вона буквально живиться захопленими поглядами, які надають їй ще більшу впевненість у собі.

Часто вона дуже довго тримає дистанцію, не підпускаючи до себе. А бути поруч з собою дозволить лише самому гідному.

Водолій

Жінка, яка жадає пригод. Вона здатна урізноманітнити життя та наповнити її яскравими фарбами. Підкуповує своїм умінням говорити на будь-які теми без сорому. З нею чоловіки відчувають себе весело і спокійно.

Однак як тільки чоловік починає переходити кордон, вона здатна стати холодною й неприступною. Часто такі дівчата не готові належати одному чоловікові. А своє серце вона довірить лише тому, хто на ділі доведе серйозність чувствии намірів.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua", він може говорити все що завгодно – все одно поведінку та жести скажуть набагато більше. Якщо ти сумніваєшся в тому, що подобаєшся йому, простеж за тим, як він змінюється при зустрічі з тобою, куди кладе руки та як на тебе дивиться.