Хіромантія – потужне джерело дуже цінної інформації. Вона дає нам розуміння як нашого фізичного, так і духовного тіла. Кожен з нас чув про лінії на долонях, які можуть розповісти про людину практично все. Отже, які знаки на долоні говорять про те, що жінка народжена справжнісінькою відьмою?

Ознаки відьми

Містичний Хрест

Можливо, однією з найпотужніших ознак того, що ви є відьмою, є наявність секретного хреста (або містичний хрест). Цей X-подібний знак розташований між лінією серця і лінією голови. Люди, у яких є ці знаки, вважаються володарями магічних здібностей з самого раннього віку. І, дійсно, серед справжніх магів, відьом і ясновидців дуже багато тих, у кого є на долоні такий знак.

Популярні новини зараз

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Показати ще

Психічний Хрест

Серед усіх ліній на долоні Психічний хрест є дійсно важливим знаком. Він розташований біля основи одного з пальців. Потрібно мати на увазі, що кожен палець має певну планетарну сутність. Тому, потрібно зіставити палець з відповідною планетою і подивитися, що означає цей знак на конкретному пальці.

Якщо психічний хрест знайдений біля основи вказівного пальця:

Вказівний палець - це палець Юпітера. Психічний хрест біля основи цього пальця означає, що удача Юпітера на вашому боці. У вас з'являться магічні можливості, які допоможуть вам досягти успіху. Це також означає, що у вас є надприродна схильність до магічної мудрості. Ви можете стати дуже потужною за своєю силою людиною, оскільки у вас є здатність легко поглинати знання.

Якщо психічний хрест знайдений біля основи середнього пальця:

Середній палець - це палець Сатурна. Якщо в цьому місці виявлено психічний хрест, вас благословляє сам Сатурн, який вважається планетою відьом. Ви володієте здатністю вчитися і засвоювати легко все, до чого ви торкаєтеся. Ви зможете знайти свою надзвичайно потужну енергетику відразу ж, як тільки почнете приділяти достатньо часу самому собі. Зверніть увагу на медитацію, вона, дійсно творить чудеса.

Якщо психічний хрест виявлений біля основи безіменного пальця:

Безіменний палець - це палець Сонця. Тому, якщо ви помітите хрест там, значить, ви благословенні Сонцем і Аполлоном, Богом Магії і Пророцтва. У вас є сила, щоб залучити те, що вам потрібно в житті. Ви справжній чаклун або чарівниця. Це означає, що ваше любовне життя може стати натхненням у вашій магічній діяльності. Коли ви сексуально активні, ви знаходите просвітлення через отримане задоволення.

Якщо психічний хрест виявлений біля основи мізинця:

Мізинець - палець Меркурія. Саме Меркурій асоціюють з усіма магічними справами та прогнозами. Якщо у вас є такий знак, це означає, що ви з юного віку поринули в чарівний світ таїнства і магії. Тому, якщо ви благословенні цим знаком, ви народилися, щоб любити магію і бути пов'язаною з нею назавжди.

Ознаки відьми в жінці

Психічний трикутник

Знак піраміди, схожий на трикутник біля основи безіменного пальця - це Психічний трикутник. Уважно придивіться, найчастіше такий знак є нечітким або яскраво вираженим. Ви знайшли такий знак? Якщо він присутній, це означає, що з якоїсь причини, навмисно або ненавмисно, ви блокуєте в собі свої магічні здібності. Так відбувається, якщо в минулих життях ми робили щось погане і використовували магію для темних цілей. Це захисний механізм, що спрацьовує таким чином, щоб ми більше не завдавали болю собі і іншим людям.

Психічний Трикутник - більше схоже на психічну в'язницю, в яку укладені наші магічні здібності. Ключем до вивільнення наших сил і здібностей є любов і прийняття себе та інших.

Знак цілителя

Чотири і більше паралельних лінії на нижній частині мізинця є індикаторами того, що людина є потужним цілителем і володіє сильними здібностями. Це означає, що люди з такою відміткою на своєму тілі мають більші можливості, вони можуть торкатися до сердець людей і зцілити їх шрами як емоційні, так і фізичні.

Можна з упевненістю говорити про те, що ці знаки на наших руках схожі на позначки Меркурія - Гермеса, бога спілкування і зцілення. 4-5 паралельних лінії вказують на потужного цілителя, 6-7 ліній вказують на того, кому судилося стати цілителем. А ось 8 і більше ліній вказують на те, що ця людина була схильна зцілювати в своїх минулих життях. Чим більше ліній, тим більше розвинений цей дар.

Астральні лінії

Ці знаки на вашій долоні вказують на природну здатність долати час і простір. В астральному плані ви подорожуєте більше, ніж самі це розумієте. Якщо на долоні людини присутня подібна відмітка, значить, людина народилася, щоб подорожувати як у фізичному, так і в астральному тілі.

Крім того, володар таких ліній на долоні, має всі шанси на те, щоб стати великим магом/відьмою, оскільки він вміє робити те, що не дано іншим людям. Найголовніше, вчасно розвинути свій незвичайний дар в правильному напрямку, не шкодячи, а навпаки, допомагаючи тим, хто потребує допомоги. Обов'язково зверніть на них увагу. Адже цілком можливо, що ви заглушуєте в собі здібності, які вам дано від народження.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про таємні знаки від кремлівської пропагандистки.