Російський президент Володимир Путін у своїх виступах намагається показати "чоловічу завзятість".

Таку думку висловив психолог Пітер Коллет в ефірі Sky News. "Рухи Путіна - це пихата рішучість і цілеспрямованість. Але дуже часто Путіну не вдається приховати той факт, що він переповнений нетерплячість", - сказав фахівець. За його словами, Путін - Action Man або хоче таким здаватися.

"Путін - "головний". Ми часто можемо спостерігати, як він виголошує промови, а його підлеглі слухають його, зберігаючи шанобливе мовчання. Подібні сцени створюють враження владної дистанції, що дає зрозуміти, що всі важливі рішення на національному рівні лунають із боку Путіна, а його "безликий комітет" їх лише механічно стверджує", - зазначив Коллет.

Звернув увагу психолог і на ходу - перевальцем, як моряк, а його ліва рука робить набагато довші махи, ніж права. При цьому не виключено, що така манера залишилася у президента від служби КДБ, коли правою рукою потрібно було тягнутися за пістолетом.

По-особливому Путін вітається: він піднімає руку над рукою свого візаві, а потім різким рухом опускає її для рукостискання. Так він показує, хто тут головний.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Показати ще

Під час бесід зі своїми колегами він показує, що йому нудно. Часто він усунутий.

"Зверніть увагу на його позу: президент Франції Еммануель Макрон цілком повернувся до Путіна, він повністю включений в бесіду, а ось у Путіна до Макрона нахилена тільки верхня половина тіла, яку всім видно, тоді як нижня, яку вже складніше розгледіти, "не бере", у неї як би є свої справи. Це служить підказкою, яка розкриває багато інформації про те, який з себе Путін, - він виставляє напоказ одну сторону себе, без особливих зусиль приховуючи іншу", - сказав Коллет.

Психолог про Путіна

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Москві опозиція влаштувала акцію протесту, під час якої учасники протесту скандували "Ми тут влада". Про це у своєму Facebook написав російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко.