Хронічна нічна діарея може бути симптомом серйозної хвороби. З цієї причини потрібно знати, що не тільки несвіжий йогурт або не помитий фрукт служать причиною неприємної недуги, а щось більш небезпечне. Давайте розберемося в причинах.

Нічна діарея, якщо вона набуває хронічного характеру, може бути спровокована діабетом, інфекцією або розладом кишечника. Крім цього, постійна недуга може переривати сон і впливати на якість життя. Про це повідомляє Medical News Today.

Симптоматично вона може себе проявляти лихоманкою, болем у шлунку. Зазвичай синдром нічного діареї також супроводжується нудотою і здуттям. Крім того, симптоми можуть проявлятися навіть протягом дня і мати як легкий, так і важкий характер.

При занедбаності захворювання починають проявлятися додаткові симптоми:

Популярні новини зараз
Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще
  • кровотеча;
  • сильні болі;
  • втрата ваги.

Хронічна діарея класифікується, коли вона виникає кілька раз у день протягом місяця і довше. Тривала нічна діарея призводить до проблем зі сном.

Основними причинами виникнення діареї є алергії, харчові продукти, інфекції. Однак навіть сильний стрес і деякі ліки здатні викликати її.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" українці з нетерпінням чекають травневих свят. У цьому році будемо відпочивати чотири дні поспіль. Гарна погода неодмінно вижене більшість людей на природу, на пікніки.Однак там може підстерігати небезпека. Часто такий відпочинок закінчується пишевым отруєнням.

Фахівці розповіли, як діяти, якщо ви або ваші близькі потрапили в таку неприємну ситуацію.

Серед головних симптомів харчового отруєння виділяють нудоту, здуття живота, блювання, діарея.

Нудота. Вирішити її допоможе склянка несолодкого грейпфрутового або лимонного соку, або просто вода з соком половинки лимона або щіпка лимонної кислоти. Містяться в усіх засобах кислоти "облоги" вміст шлунка і нейтралізують дію токсинів.