Модні бренди борються за "модель-іншопланетянку" схожу на героїв "Аватара", яка нічого про себе не розповідає.

Час однакових "безликих" моделей, судячи з усього, добігає кінця. Все більше і більше набирає тренд так званих "нестандартних" моделей в світі моди - людей, які сильно виділяються на тлі інших, аж до відвертої фрікові. Втім, Цунайна відрізняється від інших своїми природними особливостями - унікальною красою і схожістю в героями фільму "Аватар".

Її називають інопланетянкою, і той факт, що дівчина навмисно не дає про себе ніякої інформації, тільки розпалює інтерес до її персони.

Шанувальники Цунайни (Tsunaina) намагаються виловити хоч якісь факти про неї з її Instagram або мізерних відомостей про неї в журналах мод. Так, наприклад, журнал ELLE написав, що Цунайна - тибетська модель, яку модельне агентство буквально знайшло на вулиці, мабуть, надихнувшись її незвичайною красою. Так дівчина потрапила прямо на London Fashion Week, навіть незважаючи на свій, м'яко кажучи, "немодельний" зріст (152 см).

Популярні новини зараз

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

Однак шанувальники моделі сумніваються, що дівчина дійсно з Тибету, запевняючи, що така специфічна зовнішність, і особливо наявність родимок на обличчі - це властиво для жителів Непалу.

"Треба зазначити, що незважаючи на численні аргументи на користь її зв'язку з Непалом, у Цунайни в Інстаграме є кілька підписів на тибетському, плюс, один з фотографів поставив під її фото тег #tibetan", - пише на форумі один з найбільш затятих шанувальників моделі .

Вітм і досі ніхто не може дізнатися прізвище моделі, втім, є чи Цунайна - її справжнім ім'ям, теж невідомо. Ім'я Найна або Сунайна існує в багатьох східних культурах, а офіційні рекрутингові модельні агентства не дають про дівчину зовсім ніякої інформації.

Нагадаємо, відома 27-річна американська модель Емілі Ратаковскі в черговий раз жорстоко пожартувала над шанувальниками.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", модель вирішила сфотографуватися з акулами і поплатилася за це.

Також "Знай.ua" писав, Ана Чері з подружками порівняли свої горішки.