Instagram-модель Катаріна Заруцки вирушила на відпочинок на острів Ексума на Багамах. І як багато туристів для ефектного знімка вирішила поплавати з акулами. І пролила свою кров за цей необачний крок.

Острів Ексума знаменитий не тільки своїми неймовірними краєвидами, але й можливістю поплавати з акулами-няньками, які, як запевняє туроператор, абсолютно нешкідливі. Катаріна теж вирішила зробити з ними пару кадрів.

Дівчина вирушила у воду, де плавало кілька десятків акул-няньок. Як тільки Катаріна лягла на воду для гарного фото, одна з риб схопила її за руку і потягнула під воду. Все це потрапило на фото.

Популярні новини зараз

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Загибла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Показати ще

Для того, щоб звільнитися з пащі хижака, дівчині знадобилося кілька секунд. Як тільки вона це зробила, то підняла руку високо вгору, щоб не дати крові потрапити у воду і принадити інших акул.

Катаріна намагалася зберігати залізну витримку і спокій, і як можна швидше вийшла на берег. Сім'я одразу повезла її в лікарню.

Дівчині наклали шви на рану і прописали антибіотики. З її рукою нічого не сталося, проте шрами залишаться на все життя.

Катаріна ні краплі не злиться на акул і розуміє, що укус однієї з них був для неї цінним уроком. Модель порадила людям не забувати про те, що акули-няньки хоч і мають нешкідливу репутацію, є морськими хижаками. Ніхто не дасть 100% гарантії, що вони не нападуть на вас.

Раніше на пляжі Австралії знайшли величезні зуби найдавнішого істоти. Таке могло статися лише в Австралії: на одному з пляжів виявили зуби гігантської доісторичної акули. Вважалося, що вона вимерла 25 мільйонів років тому.

Розміри гіганта майже вдвічі перевищують головного сучасного хижака океану, велику білу акулу.

Нагадаємо, величезний монстр з глибин проковтнув акулу прямо перед камерою. Гігантський групер відібрав у рибалок спійману ними акулу.

Як повідомляв "Знай. ua", в Маріанській западині знайшли доісторичні істота. Мегалодон сучасності був відображений в найглибшій точці нашої планети.

Також "Знай. ua" писав, що трагедія на єгипетському курорті: акула розірвала туриста. Тіло чоловіка знайшли на пляжі курортного міста.