Серед конспірологів дуже популярною є думка, що НЛО не тільки існують, але і живуть серед нас, звичайних людей. І чхати конспірологи хотіли на всілякі там офіційні наукові заяви. Так ось, ці самі інопланетяни ретельно приховують своє справжнє походження і наміри, але бувають і виключення. Ось наприклад прибулець-оракул, що називає себе Фаріонтаном, розповів звідки він прибув і поділився з людством міркуваннями щодо нашого з вами найближчого майбутнього.

Так, за словами інопланетного провидця, на планету Земля він прилетів у 1985 році після того, як його космічний корабель зазнав аварії. Відтоді в силу обставин він змушений жити в Москві, хоча народився він на планеті Фарзанія, яка знаходиться в сузір'ї Малого Пса.Особливого бажання залишатися на чужій території у інопланетянина немає, тому він звернувся до влади з проханням допомогти йому якось в цьому. Фаріонтан і провідні вчені сформували правильний сигнал, який послали в сторону Фарзаніі і який повинні зрозуміти його родичі, проте відповіді чомусь все немає і немає.

Коротаючи час на Землі з людьми в очікуванні своїх, прибулець розповів багато цікавого та інформативного.

Популярні новини зараз

Олена Кравець зізналася, до чого довів її "Квартал": "Співачки з мене не вийшло"

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Показати ще

Як стало відомо з допомогою екстрасенсорних здібностей доброго і товариського інопланетянина, люди скоро колонізують Місяць, перетворивши її на плацдарм для освоєння інших космічних об'єктів. Наука зробить крок далеко вперед, і це позначиться на тривалості життя людей, яка збільшиться до 200 років. Крім того, фахівці вигадають технології, що дозволяють очищати навколишнє середовище від забруднень, таким чином убезпечивши планету від глобальної катастрофи.

Сказав Фаріонтан пару слів і щодо взаємовідносин між провідними державами світу, що особливо актуально на фоні напруженої політичної обстановки. Прибулець заспокоїв: великих воїн більше не станеться, лише час від часу локальні конфлікти все ж будуть проявлятися.Нагадаємо, нашестя НЛО: гігантський корабель прибульців потрапив на камери. Жителі Філіппін були шоковані побаченим величезним НЛО в хмарах.

Як повідомляв "Знай. ua", зіткнення з Сосискою стало фатальним для Чумацького шляху. Чумацький Шлях в давнину зіткнувся з карликовою галактикою "Сосиска".

Також "Знай. ua" писав, що не все так просто: з'явилася ще одна версія виникнення життя на Землі. Своїм новим дослідженням вчені перевернули уявлення про початок життя на планеті.