На неділю, 18 березня, зірки в гороскопі кажуть, що на небі зараз зростаючий Місяць в Овні. Так що сьогодні добре проявляти активність, здійснювати швидкі рішучі дії. Але не можна перевтомлюватися, ні фізично, ні розумово. Читайте детальний гороскоп на сьогодні для вашого знаку Зодіаку.

ОВЕН

Гороскоп для Овнів на 18 березня каже, у вас сьогодні вийде все, що запланували. Ви будете приймати тільки правильні рішення. Багато хто захоче почути вашу пораду в любовних і життєвих справах, так що не промахніться.

ТЕЛЕЦЬ

Зірки говорять Тельцям, що 18 березня слід навчитися не приймати події близько до серця. Ставтеся до всього простіше, тим більше до тих речей, які ви не в силах змінити. Приділіть час домашнім вихованцям, щоб попередити хворобу, а не лікувати її.

БЛИЗНЮКИ

Гороскоп на 18 березня для Близнюків говорить, сьогодні і в будь-який інший день не слід проявляти агресію. Це може погано позначитися на ваших відносинах з близькими. Не потрібно зловживати спиртними напоями.

РАК

Зірки говорять Ракам, що 18 березня настав день активних дій. Давно настав час показати всім, хто ставить під сумніви ваші заслуги, хто тут головний. Ваше ораторське мистецтво буде на найвищому рівні, і цим варто скористатися.

ЛЕВ

Астрологічний прогноз для Левів на 18 березня каже, що треба гнати геть погані думки. Проведіть день з людьми, які вами захоплюються. Пам'ятайте, якщо ви впали на дно, то це найкращий шанс відштовхнутися від нього, щоб піднятися вгору.

ДІВА

Зірки 18 березня говорять Дівам, що сьогодні не поспішайте приймати важливих рішень. Краще подумати кілька разів, перш ніж доводити справу до крайності. Турбота рідних вбереже вас від негативної енергетики дня.

ТЕРЕЗИ

Гороскоп для Терезів на 18 березня каже, що вам потрібно бути пильними. Сьогодні можливі втрати і збитки. Відкладіть шопінг на інший день, якщо не хочете придбати нісенітницю, від якої не буде користі.

СКОРПІОН

Місяць на 18 березня для Скорпіонів каже, що в цей день вам варто поберегти сили. Уникайте надмірних фізичних навантажень. Хороший день, щоб придбати нові парфуми: запахом і стійкістю будете захоплюватися і ви і навколишні.

СТРІЛЕЦЬ

Зодіак говорить Стрільцям, що 18 березня вам не варто проводити час на самоті. Сьогодні прекрасний день для знайомств. Вище ніс, попереду новий яскравий роман. Представники знака, які в парі, відчують приплив сексуальної енергії і пристрасть до партнера.

КОЗЕРІГ

Гороскоп для Козерогів готує, що 18 березня вам потрібно старанніше працювати заради своєї мрії. З'явиться реальна можливість дізнатися багато нового і набратися потрібного досвіду. У цей день потрібно пити багато води.

ВОДОЛІЙ

Гороскоп для Водоліїв на 18 березня каже, що в цей день ні в якому разі не дозвольте втягнути себе в суперечку. У будь-якій розмові зберігайте спокій і нейтралітет. Вечір проведіть вдома з коханою людиною, можна подивитися фільм.

РИБИ

Астропрогноз на 18 березня для Риб каже, що в цей день можна і потрібно сміливо планувати справи. Грамотний розрахунок часу допоможе вам зробити більше, ніж ви розраховуєте. Увечері не відмовте собі в келиху доброго вина.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, яким знакам варто побоюватися березня.