Серпень складно назвати сприятливим місяцем з точки зору фінансів. Виною тому стане зворотний рух Сатурна, Плутона, Уран, Марса і Меркурія. І якщо перші три планети не роблять на окремих людей сильного впливу, то дві інші здатні створити серйозні перешкоди. На щастя, Меркурій стане директним вже 19 серпня, а ось Марс змінить становище тільки 27 числа. Таким чином, більшу частину періоду більшості представників Зодіакального кола доведеться боротися із зовнішніми обставинами і придумувати запасні плани на випадок нестачі грошей.

Читайте нас в Twitter

Ці знаки Зодіаку очікує прибуток у серпні 2018

У плані фінансів найбільше пощастить Дівам. Через їх астрологічний будинок грошей зробить рух Венера. Під її впливом можлива поява людей, які зможуть надати матеріальну підтримку або протекцію найближчим часом. Не виключено, що Діви знайдуть нове джерело доходів, але ця діяльність повинна бути позбавлена серйозного ризику. Позитивний аспект Венери і Марса говорить також про придбання предметів розкоші.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

В будинку грошей Вагів продовжує залишатися Юпітер. Представники цього знака не повинні упускати шанс поліпшити матеріальне становище, адже "планета удачі" пробуде в такому положенні тільки до листопада. З астрологічної точки зору зараз вдалий момент для вкладень і інвестицій. В останню декаду місяця можна сміливо запускати власні проекти, займатися бізнесом, розвивати свої ідеї. Деякі Ваги отримають матеріальну вигоду при купівлі нерухомості або транспортного засобу.

Риби отримають шанс збільшити свої доходи за рахунок підвищення заробітної плати і преміювання. Останній літній місяць дає їм можливість проявити себе на робочому місці. В одному з фінансових будинків буде знаходитися Венера, завдяки чому збільшується ймовірність того, що гроші прийдуть через партнера по шлюбу. Вдалими виявляться також спекуляції, гра на фондовій біржі, не виключено отримання відшкодування від страхової компанії.

Раніше портал "Знай.uа" публікував еротичний гороскоп на 22 липня.