За словами астрологів, останній весняний місяць, порівняно з напруженим квітнем буде здаватись легким і позитивним. Дисгармонійні аспекти втратили свою силу, а вплив далеких ретроградних планет практично не буде відчуватися кожною окремою людиною.

З точки зору фінансів період не можна назвати однозначно сприятливим. Уран, що проходить транзитом через сузір'я Тільця, принесе хаос і метушню в цю сферу. Таким чином, з травня по листопад можливі різкі злети і падіння.

Для діяльних людей це реальний шанс розбагатіти, але астрологи попереджають, що енергія "блакитної планети" несе також непередбачуваність і несподіваний результат. Які представники зодіакального кола витягнуть з цього користь?

4 знака Зодіаку, які супроводжує фінансова удача в травні 2018

Телець
Планетарні аспекти обіцяють Тільцям багатообіцяючий місяць щодо особистих фінансів. Через їхній будинок грошей пройдуть Сонце і Венера, сприятливий вплив яких посприяє значному поліпшенню матеріального становища. З'являться кошти на покупку предметів розкоші, для довгострокових вкладень, передчасного погашення боргу.

Стрімким змінам посприяє Уран в однойменному знаку, а також транзитний Марс в будинку кар'єри. Тельці зможуть не тільки зміцнити становище на робочому місці, а й отримати максимальну користь з обставин, що склалися.

Овен
Для Овнів наступає дуже продуктивний період. Вони як ніколи готові до вирішального ривка, який так потрібен їм для досягнення бажаної мети. Перші дві декади травня в астрологічному будинку фінансів буде знаходитися Сонце. У цей час у Овнів з'являться додаткові джерела доходу, не виключено заохочення на постійному робочому місці.

У другій половині місяця в цей же сектор увійде Уран. З його появою збільшується ймовірність великого виграшу в лотерею або отримання іншої матеріальної вигоди. У цей період максимальну суму отримають ті, хто пов'язаний з інформаційними технологіями або заробляє фрілансом.Скорпіон
До Скорпіонам дохід прийде через ефективну взаємодію з іншими людьми. Сонце і Меркурій активізують будинок партнерства. Транзит сприяє ділової співпраці, обіцяє підтримку впливових знайомих, полегшує взаєморозуміння. У деяких випадках фінансова удача проявиться як вигідний шлюб.
Першу половину місяця в будинку грошей буде знаходитися Венера. Такий стан планети сприяє майнових питань. Можливе отримання спадщини, велика виплата по страховці, відшкодування минулих збитків.

Лев
До Левів гроші прийдуть "традиційним" способом у вигляді доходів від професійної діяльності. Завдяки накопиченню планет в секторі кар'єри вони можуть розраховувати на додаткові стимулюючі виплати і нову високооплачувану посаду. Меркурій в десятому астрологічному будинку посилить організаторські здібності представників цього знака, Сонце посприяє швидкому досягненню бажаної мети, а Уран створить необхідний "трамплін" для кар'єрного росту. Великий прибуток чекає Левів, що мають власну справу або працюють виключно "на себе".