У четвер, 12 квітня, зірки в гороскопі кажуть, що на небі спадна Місяць в Рибах. Ми стаємо сентиментальними, але при цьому не прагнемо відкривати стороннім глибину свого внутрішнього світу. У ці дні ми особливо сприйнятливі до гіпнозу і навіювання, ніжні і самовіддані аж до самопожертви. Детальний гороскоп на сьогодні для кожного знака Зодіаку читайте в нашій статті.

ОВЕН

Гороскоп для Овнів на 12 квітня каже, що сьогодні ви зможете відчути себе вільними і незалежними. Але відстоюйте свої інтереси коректно і дипломатично, інакше не уникнути конфліктів. Не варто втручатися в чужі справи, інакше сильно про це пошкодуєте, наразившись на конструктивну критику.

ТЕЛЕЦЬ

Зірки говорять Тельцям, що 12 квітня - ідеальний день, щоб завершити давно розпочаті й незавершені справи, впорядкувати думки. Поїздка за місто подарує нові яскраві враження і свіжі ідеї. Не зупиняйтеся на досягнутому, це не ваша межа мрій.

БЛИЗНЮКИ

Гороскоп на 12 квітня для Близнюків говорить, що в цей день можна очікувати на несподіванки, які зажадають швидкої та адекватної реакції на події. Сьогодні постарайтеся не говорити нічого зайвого людям, щоб ваш язик не став вашим ворогом.

РАК

Зірки говорять Ракам, що 12 квітня відмінний день для тимчасових підробітків, якщо за них обіцяють солідну суму. Намагайтеся не підводити людей, які на вас розраховують. Подолайте свою лінь, вона заважає вам на шляху до мети.

ЛЕВ

Астрологічний прогноз для Львів на 12 квітня каже, що сьогодні вам краще відмовитися від ризикованих експериментів, краще дійте перевіреними методами. Вечір не погано буде провести в компанії друзів і близьких людей.

ДІВА

Зірки на 12 квітня кажуть Дівам, що сьогодні може видатися досить складний в емоційному плані день. Може знадобитися термінова допомога друзів і колег, інакше вам буде складно впоратися з великими обсягом роботи. Цінуйте ту підтримку, яку отримуєте від своїх рідних.

ТЕРЕЗИ

Гороскоп для Терезів на 12 квітня каже, що сьогодні ваш день. Ваше везіння і чарівність дозволять згладити гострі кути в складних ситуаціях. Не звертайте увагу на заздрісників і критиканів, вони вас оточили тільки тому, що ви успішні. Тримайтеся на плаву!

СКОРПІОН

Місяць на 12 квітня для Скорпіонів каже, що сьогодні намагайтеся розраховувати тільки на себе, але якщо хтось сам проявить ініціативу, щоб допомогти вам - не відмовляйтеся. Деякі плани на вечір доведеться відкласти, але на їх місце можуть претендувати не менш цікаві ідеї.

СТРІЛЕЦЬ

Зодіак говорить Стрільцям, що 12 квітня вам доведеться бути дуже активним. Чи не переставайте вірити в себе, женіть геть страхи і сумніви, які можуть перешкодити в важливих для вас справах. Увечері побалуйте себе смачною їжею.

КОЗЕРІГ

Гороскоп для Козерогів каже, що 12 квітня у вас з'явиться реальна можливість непогано заробити і навіть отримати підвищення, але будьте готові працювати без перерв на сон і обід. Всі мрії про спокій і відпочинок відставте для вихідних.

ВОДОЛІЙ

Гороскоп для Водоліїв на 12 квітня каже, що сьогодні направте свої зусилля на зміцнення сімейного благополуччя, турботу про близьких і стабільність в особистих відносинах. Подивіться під іншим кутом на свої відносини з партнером: то, що вам здається нормальним - його дратує.

РИБИ

Астропрогноз на 12 квітня для Риб каже, що сьогодні потрібно постаратися зберегти емоційну рівновагу. Не занадто зациклюйтеся на своїх переживаннях, вони швидкоплинні. Зверніть увагу і на зміни, які відбуваються зараз у вашому житті.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, які знаки Зодіаку найбільш потайливі.