Дізнайтеся, як складуться для вас зірки, в нашому щоденному гороскопі для кожного знака Зодіаку.

Гороскоп на 20 серпня – ОВЕН

Зірки рекомендують Овнам 20 серпня бути сміливішими. На роботі краще зберігати нейтралітет, а свої думки — тримати при собі. Не засуджуйте інших людей, краще дбайте про дітей.

Гороскоп на 20 серпня – ТЕЛЕЦЬ

Зірки пророкують Тельцям, що 20 серпня варто залишити все, як є, інакше плани зійдуть нанівець. Відкладіть важливі проекти на більш підходящий день. Не засуджуйте людей за спиною.

Гороскоп на 20 серпня – БЛИЗНЮКИ

Цей день цілком підходить Близнюкам для експериментів. Проявіть творчий підхід і креатив не тільки в роботі, але і в особистому житті. Зробіть те, про що раніше могли тільки мріяти.

Гороскоп на 20 серпня – РАК

20 серпня — ідеальний день для вирішення побутових питань, облаштування житла та оновлення інтер'єру в будинку. Саме час перестати витрачати гроші на дурниці і розваги.

Гороскоп на 20 серпня – ЛЕВ

Астрологи пророкують Левам, що саме 20 серпня потрібно зрушити з мертвої точки. Хороший день, щоб почати щось нове. У гонитві за успіхом, не забувайте про близьких людей.

Гороскоп на 20 серпня – ДІВА

Зірки радять Дівам 20 серпня довести розпочату справу до кінця. Вечір присвятіть заняттям спорту і поліпшенню форми. Перестаньте харчуватися так, ніби не бачите відображення в дзеркалі.

Гороскоп на 20 серпня – ТЕРЕЗИ

Зірки пророкують Терезам, що 20 серпня друзі підкинуть щось нове і цікаве. В цей день нудьгувати вам точно не судилося. Навчіться правильно керувати своїми думками.

Гороскоп на 20 серпня – СКОРПІОН

20 серпня астрологи радять Скорпіонам зважити всі "за" і "проти". Не бійтеся важкого вибору, він принесе хороший результат. Остерігайтеся поганого настрою.

Гороскоп на 20 серпня – СТРІЛЕЦЬ

20 серпня Водоліям не рекомендується планувати багато справ. Краще займіться своїм здоров'ям. Якщо у вас є хронічні захворювання, то потрібно звернутися до фахівця.

Гороскоп на 20 серпня – КОЗЕРІГ

В цей день Козероги можуть опинитися в ситуації, коли доведеться приймати конкретне рішення. Якщо є сумніви, не варто звертатися за порадою до близьких — пізніше відповідь прийде сама.

Гороскоп на 20 серпня – ВОДОЛІЙ

Сьогодні не найкращий день для ділових зустрічей. Чим більше людей ви залучите до справ, тим гірше буде результат. Спирайтеся у всіх питаннях виключно на свій життєвий досвід.

Гороскоп на 20 серпня – РИБИ

Зірки рекомендують Терезам 20 серпня поглянути на світ більш філософським поглядом. Побачити невловиму істину вам допоможе рідна людина. Навчіться бути відповідальними в житті.