Гороскоп на 22 червня: зірки допоможуть стати "найнебезпечнішою людиною"

поділитись
Однак задля цього потрібно привести себе в форму

У гороскопі на п'ятницю, 22 червня, зірки розкрили секрет успішної і сильної людини – тепер потрібно всього лише взяти поради на замітку. Про це повідомляють ЗМІ.

Овен

Іноді так важко зупинитися. Особливо якщо набрати перед цим хорошу швидкість. Але все-таки варто іноді давати висловитися і співрозмовникам.

Телець

Вам варто дозволити собі трохи різноманітності. І взагалі, всяка зміна буде тільки на краще, незалежно від того ви її зробили або вона трапилася без вашої участі.

Близнюки

День принесе вам задоволення від власних праць. Якщо вам в голову прийде якась думка, постарайтеся її розвинути і ні в якому разі не забувайте про її існування - стане у нагоді.

Рак

Взявши на озброєння якусь ідею, не залишайте її ні на хвилину. Вона занадто гарна, щоб дозволити реалізувати її комусь іншому.

Лев

Вашою сильною стороною буде абсолютно металева логіка. Однак не слід чекати того ж від людей, з якими ви будете спілкуватися, тут на вас буде чекати жорстоке розчарування.

Діва

Краще бути ввічливим, ніж щирим. Ваша правдивість оцінена не буде.

Терези

Ви, можливо, знайшли не найкращий спосіб проявляти інтерес до когось, і цей хтось знаходиться в стані легкого подиву і абсолютно не розуміє, що від нього хочуть.

Скорпіон

Доки ви будете залишатися в рамках розсудливості, все буде йти як по маслу. Однак, як тільки ви, вирішивши, що тепер море - по коліно, а гори по плече, надумаєте піти на ризик, Фортуна моментально від вас відвернеться.

Стрілець

Вам варто придумати новий спосіб розважатися. Не шкодуйте фантазії - і ви видумаєте щось таке, що залишиться жити у віках.

Козеріг

Ви будете подібні лицарю, що викликає хвилювання скрізь, де він з'являється.

Водолій

Кожна дитина потребує визнання, їй варто час від часу показувати, наскільки вона чудова.

Риби

Ви будете небезпечною людиною. У своєму прагненні до здійснення мрії ви не будете особливо церемонитися з тим, що спробує перетнути ваш шлях.

Дивіться сюжет про гороскоп

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
гороскоп, поради, знаки Зодіаку
Стародавні слов'яни називали Берегинею язичницьке божество
0
0
05:45 15.07.2018
Отримані результати застосовні до всіх, незалежно від віку або географічного положення
0
0
03:02 15.07.2018
Купальники без бретелей не дають потрібного ефекту
0
0
01:44 15.07.2018
Берегинями називали також русалок
0
0
01:00 15.07.2018
Майже у всіх позах чоловік, знаходячись позаду, може пестити груди, стегна і клітор партнерки, не відволікаючись від процесу
0
0
23:49 14.07.2018