Гороскоп на 29 серпня Овен

Сьогодні ви не захочете створювати щось нове і заново винаходити велосипед. Та й не вийде у вас, як би не старалися. Робіть тільки те, що можна робити на автоматі.

Гороскоп на 29 серпня Телець

Сьогодні сім'я буде намагатися вишкребти ваш мозок до блиску своїми моралями. Щоб прискорити цей процес і швидше втекти, просто перестаньте сперечатися.

Гороскоп на 29 серпня Близнюки

Сьогодні вас буде діставати власна цікавість. І дізнатися деталі ви захочете не найбільш гідним способом. Придуші ть в собі це бажання. Цілком можливо, що за вами хтось стежить.

Гороскоп на 29 серпня Рак

Те, в чому ви були на 100 відсотків впевнені вчора, може різко похитнутися. У вас з'явиться абсолютно нова думка. Але це, швидше за все, на краще.

Гороскоп на 29 серпня Лев

Сьогоднішній день найкраще приділити самоосвіті. Приводів буде просто море. Можливо результати допоможуть вам звільнитися від рабської праці.

Гороскоп на 29 серпня Діва

Не потрібно шукати своє щастя там, не знаю де. Воно зовсім близько. Дивіться уважніше на всі боки.

Гороскоп на 29 серпня Терези

Вам різко став цікавий містицизм і різні фентезійні речі. Тільки не треба викликати духів. Краще почитайте відповідну літературу.

Гороскоп на 29 серпня Скорпіон

Сьогодні вам більше, ніж зазвичай, потрібно тримати все, що відбувається під контролем. Тільки на секунду відволічетеся, і ваш картковий будиночок відразу ж обрушиться.

Гороскоп на 29 серпня Стрілець

Якщо ви не згодні з чиєюсь думкою, вам обов'язково потрібно висловити сьогодні все. Навіть якщо ніхто вас не послухає, вам це ще стане в нагоді.

Гороскоп на 29 серпня Козеріг

Сьогодні вам не варто ні в ніж відхилятися від звичної, перевіреної часом схеми дій. Ніщо нове нині успіху мати не буде.

Гороскоп на 29 серпня Водолій

Сьогодні ваш язик - не ваш друг. Більше уваги приділяйте підбору слів і інтонації.

Гороскоп на 29 серпня Риби

Хто і як би вас не відволікав, вам обов'язково потрібно закінчити все, що ви собі напланували. Не відмовляйтеся від планів, робіть все, навіть якщо доведеться менше поспати.