Овни
Вам потрібно остерігатися шахраїв, сьогодні ви можете втратити багато грошей. Тому не виключено, що скоро будуть фінансові труднощі.

Теільці
Четвер буде дуже продуктивним, ви зробите все, що хотіли і навіть більше. А ввечері у вас з'явиться прекрасна можливість налагодити стосунки з коханою людиною.

Близнюки
А вам в четвер захочеться покомандувати і показати, що ви головний. От тільки ні на роботі, ні вдома це нікому не сподобається. До речі, гороскоп радить подбати про своє здоров'я.

Раки
День буде далеко не найвдалішим, тому відкладіть усі важливі справи хоча б до завтра.

Леви
Гороскоп на четвер радить серйозніше ставитися до свого здоров'я, можливі великі проблеми. Так само, швидше за все, будуть невеликі конфлікти в колективі, але не приймайте все близько до серця.

Діви
Ви відчуєте, що таке справжня романтика. Але важливих рішень краще сьогодні не приймати, а на роботі постаратися бути активніше звичайного.

Терези
Гороскоп на четвер обіцяє вам дуже вдалий і приємний день. І все, чого ви так хотіли має скоро збутися.

Скорпіони
Незабаром вас чекає підвищення, але його треба заслужити, старйтеся більше на роботі. А ось вдома і в любовних стосунках можливі проблеми.

Стрільці
Приділіть більше часу собі: відпочиньте, розслабтеся, купіть те, чого давно хотіли. Ви цього заслужили. А вечір краще провести вдома з близькими.

Козероги
У вас можливі невеликі проблеми на роботі, а от у людних місцях вам потрібно бути дуже акуратними.

Водолії
Гороскоп на четвер обіцяє вам величезне везіння. Але не в азартних іграх, сьогодні подібне краще обходити десятою дорогою.

Риби
Четвер обіцяє бути тихим і рівним, нічого надприродного, але буде багато радості та позитиву. Вечір краще провести вдома в колі сім'ї.

Дивіться: Гороскоп на сьогодні 7 грудня 2017 року для всіх Знаків Зодіаку