Овни
На цьому тижні будуть досить великі проблеми в робочій сфері. Але відразу засмучуватися не потрібно, швидше за все, це принесе свої плюси, і ви зробите несподівані, зате важливі висновки, щоб змінити ситуацію.

Тільці
Друга половина тижня може бути досить складною в емоційному плані. Але потрібно намагатися контролювати себе, зробіть вигляд, що вас нічого не займає. Скандали тільки погіршать ситуацію.

Близнюки
Здоров'я буде схильне до різних захворювань, тому намагайтеся берегти себе, щоб не підхопити грип або ГРВІ.

Раки
Дуже гарний час, щоб поліпшити фінансове становище. Швидше за все, ви отримаєте навіть більше, ніж могли сподіватися. Тому не пропустіть можливість порадувати себе та близьких подарунками.

Леви
Цього тижня постарайтеся присвятити себе родині. Саме в їх колі вам буде найкомфортніше. Але у другій половині тижня потрібно буде ретельно зайнятися роботою.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Діви
Цього тижня вам потрібно буде жертвувати, щоб одержати потрібне. Швидше за все, це буде ваша гордість. Можливо, вам доведеться чогось слізно просити і показувати свою слабкість.

Терези
У понеділок радимо взагалі уникнути будь-яких витрат. До того ж, ви досить азарты, але на цьому тижні удача не буде вам допомагати, тому кращі уникати всіх ігор, інакше може залишитися багато боргів.

Скорпіони
Швидше за все, у вас на цьому тижні будуть займати гроші, і відмовляти не варто. Так само, під впливом власних спонукань ви почнете займатися величезною кількістю справ відразу.

Стрільці
На цьому тижні сприятливо укладати короткострокові угоди, вони будуть досить вдалі. Не беріть всі фінансові проблеми на себе, розділіть їх в рівній частці з партнерами.

Козероги
На цьому тижні ви займетеся пошуками однодумців, які мають схожі з вашими проблеми. Але, можливо, знайти його не вийде.

Водолії
Вам заманеться втрутитися в чужі справи, і за незнанням пустити все під укіс. Постарайтеся утриматися від порад і допомоги у тому, чого не розумієте.

Риби
У понеділок можлива втрата репутації, тому потрібно бути акуратніше. Але інша частина тижні має пройти спокійно і принести багато приємних емоцій.

Тепер ви знаєте, чого чекати на цьому тижні.