Астрологи розповіли, яким знакам не пощастить в останньому місяці весни 2018 року. Отже, давайте дізнаємося, до кого зірки не повернуться.

Рак (21 червня — 22 липня)

Рак в цьому місяці може закриватися від інших людей, які могли б допомогти їм налагодити свої почуття. Якщо ваш партнер теж буде закритий, може виникнути розрив у ваших стосунках.

Але якщо це станеться, знайте, що це не ваша вина.

Якщо цього місяця закінчуються ваші стосунки, це пов'язано з тим, що вам потрібно навчитися створювати найкращі стосунки, щоб захистити себе. І вам потрібно знайти таких партнерів, які будуть поважати ваші кордони.

Популярні новини зараз

Маленькому янголятку терміново потрібен укол за 70 мільйонів, мама благає про допомогу: "Марійка хоче жити"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Терези не люблять, коли речі не в балансі. Тому Терези, ймовірно, відчують колосальний стрес в цьому місяці, який кардинально вдарить по відносинам.

Терези також насолоджуються розкішшю й в основному хочуть, щоб світ був комфортним. У травні вони можуть відчувати себе позбавленими комфорту, якого, на їх думку, заслуговують від своїх партнерів. Але іноді ми повинні бути в дійсно незручних ситуаціяї, щоб звернути увагу на те, що відбувається навколо та вміти адаптуватися в навколишній реальності.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Скорпіон з меншою ймовірністю буде кинутий цієї весни, ніж попередні знаки. І якщо Скорпіони завершать відносини, це, ймовірно, тому, що вони відчували, що на них чинився тиск задля кардинальних змін їх особистості.

Нагадаємо, раніше в неділю, 29 квітня, зорі в гороскопі казали, що на небі зростаючий Місяць у Скорпіоні. Одягайтеся тепліше і намагайтеся не переохолоджуватися. Уникайте гострої і важкої їжі, їжте побільше свіжих овочів та фруктів. Добре займатися обробкою землі, поливати та підгодовувати рослини. Детальний гороскоп на сьогодні для кожного знака Зодіаку читайте в нашій статті.

Як повідомляв портал "Знай.uа" читайте еротичний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на сьогодні в нашій статті.