Математик зумів визначити ймовірність смерті всіх героїв Гри Престолів. Звичайно, він ще не зовсім математик, а студент, але, тим не менш, вийшло дуже цікаво.
Мілан Яносов, який навчається в Центрально-Європейському університеті в Будапешті, створив графічну модель, яка показує всі відносини між головними героями Гри Престолів. Мало того, вона ще допомагає математично обчислити ймовірність смерті кожного з них.

Гра Престолів 7 сезон: що показує робота студента

Графічна модель, створена Міланом, була зроблена на основі 6 сотень сцен і діалогів до них. Результат вийшов досить значним: 400 вершин і 3000 ребер. Всім представникам "Великих будинків" Гри Престолів були виділені певні кольори: Старкам – синій, Ланністерам – червоний, всі інші, напевно, непримітні, - сірі. Як сказав сам творець, Мілан, - ця графіка показує особливості внутрішнього соціуму Гри Престолів. Особливо цікаво те, що можна помітити – це роль Тіріона, як головної ланки між Дейенеріс і будинком Ланністеров.

Гра Престолів 7 сезон: ймовірність смерті героїв

Ну і найголовніше, для фанатів, що показується робота молодого вченого – це ймовірність смерті героїв Гри Престолів. Згідно всім підрахункам, швидше за все, помре одна з позашлюбних доньок принца Оберина Мартелла – ймовірність 95 відсотків. На другому місці, зовсім несподівано, з'явилася сама мати драконів Дейенеріс, з імовірністю в 91 відсоток. Далі цифри дуже сильно падають: Тіріон – 52 відсотки, Джон Сноу вдруге може померти з імовірністю 45 відсотків, а Серсея отримала ні багато, ні мало – 35 відсотків. Ось така ймовірність смертей героїв Гри Престолів вийшла у молодого вченого.
Варто нагадати, що 7 сезон Гри Престолів вже на екранах, а перша серія, яка вийшла 16 липня, стала рекордною в історії каналу НВО.

Популярні новини зараз

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще