Гра престолів – серіал, який вже не перший рік б'є величезну кількість самих різних рекордів. Ось, наприклад, останній, на даний момент, сезон Гри престолів побив рекорд за переглядами. Варто відзначити, що популярність серіалу просто неймовірна, і з кожним роком фанатів у нього стає все більше і більше.
У Грі престолів просто неймовірна кількість героїв, які часто мруть. Тому, акторський склад дуже часто змінюється. Але, іноді, ще живих героїв починають грати нові актори. Найчастіше це залишається непомітним для глядачів, але часто все повністю навпаки.

Даарио Нахарис
Він був коханцем Дейнерис. У третьому сезоні його зіграв актор Ед Скрейн. Але в наступному його замінив Міхіль Хейсман. Сказали, що актор пішов тому що був задіяний в іншому серіалі, хоча сам Ед Скрейн повідомив, що це не так.

Берік Дондаррион
У першому сезоні зіграв австралієць Девід Майкл Скотт. А наступного разу він з'явився в третьому сезоні, але і в цей раз в особі Річарда Домера. Чому актора замінили, так і не сказали.

Триокий Ворон
У четвертому сезоні зіграв Струан Роджер, але, до речі, напевно вже тоді знали, що актора замінять, тому що обличчя його поблизу ми не побачили. І вже в п'ятому сезоні роль взяв номінант на «Оскар» Макс Вон Сюдов. Це дуже обрадувало фанатів.

Томмен Баратеонов
Спочатку для цієї ролі був обраний хлопчик Каллум Уорри. Але, пізніше, коли роль вирішили розширити, та й до того ж, актор повинен був бути дорослішим, на себе цю роль взяв Дін-Чарльз Чепмен, який, до речі, був у третьому сезоні, в ролі Мартіна Ланністеров.

Популярні новини зараз
Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться" Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Оля Полякова зізналася, що її чоловік надто старий для регулярного інтиму з нею: "У нього там нічого не просить" Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Король Ночі
Ну тут помітити підміну було досить складно. Але в 4 і 5 сезонах його зіграв Річард Брейк. А вже починаючи з шостого цю роль отримав Володимир Фурдик.

Гора
Знайти актора на таку роль досить складно. Незважаючи на це, творцям серіалу вдалося зробити це аж 3 рази. Спочатку це був Конан Стівенс (1 сезон), потім Іен Уайт (2 сезон). І вже в кінці, з 4 сезону його грав професійний стронгмен Хафтор Бьернссон.