Деякі люди настільки щасливі в питаннях фінансів, що про них говорять "народився із золотою ложкою в роті", а є ті, до яких гроші витікають як вода крізь пальці.

Астрологи розповіли, що найбільш невдалими в грошовому питанні є знаки, що належать стихії повітря. Але в кожному правилі, як відомо, є винятки.Водолій

Фінанси зазвичай не входять в сферу інтересів типового Водолія. Творчі натури бувають відірвані від життя, не дуже практичні, тому гроші у них не затримуються. Фраза "гроші люблять рахунок" для Водолея- не більш, ніж порожній звук. До фінансових проблем ставляться спокійно, філософськи розмірковуючи, що новий день принесе нові можливості заробити.

Бюджет Водолія безпосередньо залежить від його настрою: він може в одну хвилину витратити всю наявну готівку на раптову примху, а може місяць нічого не купувати зайвого, щоб витратити на щось дійсно важливе. Хоча Водолії можуть непогано заробляти, грамотно розпоряджатися грошима вони все-таки не вміють. Поруч з ними повинна бути людина, яка володіє навичками обліку особистих фінансів - це допоможе Водолія уникнути злиднів.

Популярні новини зараз

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Стрілець

Стрілець теж особливою ощадливістю не відрізняється: навіть отримуючи непоганий, стабільний дохід часто опиняється в ситуації, коли доводиться рахувати копійки в очікуванні зарплати.

Але треба сказати, що Фортуна часто виручає представників цього знака, і посилає їм непередбачені грошові подарунки, які Стрільці знову легко витрачають. Вони не люблять економити, планувати, прораховувати наслідки ризикованих фінансових операцій. Рідко засмучуються через втрачені, витрачені, програні грошей. Щоб досягти фінансової стабільності, Стрільцям потрібно навчитися планувати свій бюджет, або довірити контроль над витратами близькій людині.Близнюки

Для Близнюків багатство - набір слів, що не має нічого спільного з реальністю. Незважаючи на те, що Близнюки часто досягають успіхів в торгівлі, посередництві, гроші у них зникають зі швидкістю звуку. Створюється відчуття, що купюри забирає вітер змін, необхідний серцю Близнюків. Економні представники цього знаку зустрічаються так рідко, що їх можна сміливо можна вносити до Червоної книги.

Набагато частіше Близнюки схильні до безглуздих витрат, і не можуть пояснити навіть собі, куди вони витратили гроші, мають приблизне уявлення про статті своїх витрат. Люблять широкі жести, вплутуються в фінансові авантюри, які можуть завершитися повним крахом. Завдяки вродженій допитливості, Близнюки багато знають про фінанси, але втілити ці знання в життя їм заважає неорганізованість.

Терези

Терези не люблять заробляти гроші - вони прагнуть знайти джерело легкого доходу. Наполеглива праця їм не цікава, Терези чекають, коли гроші самі прийдуть до них в руки. Витрачають більше, ніж отримують, хоча і прагнуть привести співвідношення доходів і витрат в рівновагу. Зробити накопичення для них проблематично.

Терези схильні до фінансових втрат через фатальні випадки: крадіжка, нещасний випадок, фінансова криза. Великі суми у них йдуть на оплату кредитів, штрафів, аліментів. Вони часто витрачаються на відновлення, ремонт пошкодженого майна, відшкодування втраченого. Якщо поруч з Терезами буде людина, яка зуміє приборкати їх тягу до розкоші, контролювати непомірні витрати, вони зможуть досягти бажаного добробуту.

Діва

Дівам нелегко дається управління грошовою енергією. Вони можуть зібрати значну суму, але це досягається наполегливою працею, крайньою ощадливістю, звичкою рахувати кожну копійку, економити на всьому. Діва рідко відчуває матеріальну скруту, але назвати цей знак везучим в грошах не можна, саме тому, що фінансовий успіх досягається через подолання перешкод. Будь на місці Діви будь-який з повітряних знаків, вони ніколи не змогли б подолати такий опір, і давно махнули б на все рукою. Тільки педантизм, завзятість, практичність, працьовитість дозволяє Діві зібрати статок.

Якщо у Діви трапляються витоки грошей, то пов'язані вони з врегулюванням конфліктів, судовими тяганинами, в які вона постійно втягується через загострене почуття справедливості. Гроші - це особлива енергія, процес управління якою складний і суто індивідуальний для кожної людини. Навчитися регулювати грошові потоки можуть представники будь-якого знака Зодіаку - головне контролювати свої пориви і почати вести найпримітивніший облік доходів і витрат.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що відомий російський астролог Павло Глоба розповів, що зірки приготували кожному знаку зодіаку в травні.