26-річна американська модель й актриса Емілі Ратажковскі, котра дуже полюбляє публікувати в Instagram фото в білизні та купальниках, вирішила спробувати свої таланти у якості дизайнера бікіні і пляжних аксесуарів.

Дівчина випустила власну колекцію купальників Inamorata Swim, а щоб зекономити бюджет рекламної кампанії, взялася демонструвати власні вироби на собі. Благо, фігура їй це дозволяє. Крім того Емілі вже давно славиться тим, що на ній чудово сидять як "бабусині труси", так й ультрамодні монокомплекти.

Ратажковскі знялася у фотосесії на підтримку свого дизайнерського дебюту і вже поділилася знімками в соцмережі.

Як бачимо з кадрів, Емілі пропонує дівчатам купальники на всі смаки. Тут і трусики, що максимально оголюють сідниці, і моделі з завищеною талією, і суцільні купальники, і навіть "леопард" з "горохом".  Спільне в цього цього різноманіття одне – високий градус сексуальності.

Судячи з кількості лайків під кожним фото, колекція приречена на успіх. Сотні  тисяч користувачів уподобали представлені Емілі моделі. Усього на її сторінку підписані 15,5 млн людей.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", супермодель Джіджі Хадід спільно з американським брендом Maybelline випустила першу власну лінію косметики під назвою GigixMaybelline.