Астрологи вважають, що не всі знаки Зодіаку створені один для одного. Пропонуємо нашим читачам дізнатися, якими знаками краще не вступати в союзи один з одним.

Близнюки vs. Рак

Близнюки люблять куштувати життя на смак, віддаючись усім гріхам і заборонам. Їх існування – пошук пригод, наповнених гострими відчуттями. Бути щасливими Близнюки зможуть тільки зі знаками, які вимірюють життя за їх мірками.

Рак vs. Водолій

Головне зло для Раків – Водолії. Цей напористий, самовпевнений і самодостатній знак внесе в життя Раку, пріоритетами якого виступають гармонія, розміреність і взаєморозуміння, цілковитий хаос.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Лев vs. Овен

Леву не підійде жоден знак зодіаку, якщо той не буде рахуватися з його думкою, визнавати його велич і лідерство. Львів іноді так заносить, що вони залишаються глибоко самотні навіть в оточенні натовпу, що вихваляв їх таланти.

Діва vs. Близнюки або Стрілець

Пальму першості серед знаків, які категорично не підходять Діві, взяли два знаки – Близнюки і Стрільці. І не можна сказати, хто з них для Дів більше нещастя. Близнюки "вбивають" Дів своєю непостійністю, необов'язковістю і волелюбністю, а Стрільці – пустотливістю, несерйозністю і непристосованістю до життя.

Стрілець vs. Ваги

Що потрібно від партнера Стрільцеві – знаку позитиву, романтики, пригод? Звичайно ж, рівноцінна емоційна віддача, спільність інтересів і залученість у світ веселощів Стрільця. В тій чи іншій мірі Стрілець це може знайти у всіх знаках, крім Терезів.

Козеріг vs. Овен

Козеріг – фундаментальний знак, що не терпить показовості, нещирості, підлабузництва і самоствердження за рахунок інших. Але найбільше він цінує у людях вміння поступатися і бути гнучкими.

Водолій vs. Телець

Водолій у відносинах повинен дихати вільно, тільки тоді він бачить в них сенс. Тиск, спроби прикувати ланцюгом, нехай і золотим, віддалять від партнера на космічну відстань.

Як повідомляв портал "Знай.uа" зірки вказали на найнадійніших чоловіків за знаком Зодіаку. Зірки знають: чоловіки цих знаків Зодіаку стають надійними супутниками життя. Вони все готові зробити заради своєї коханої. Вони просто створені для сім'ї.