Ви напевно вже не перший раз чуєте про те, що Хелловін – це просто дивовижне свято, аналогом якому немає у всьому світі. Це так, хоча можна згадати День мертвих в Мексиці. Для людей, які не знають традиції та історії Хеллоуїна – це майже одне і те ж. Просто барвистий маскарад. І, щоб ви дізналися трохи більше про таке свято, ми вирішили розповісти вам найцікавіші повір'я про Хеллоуїн.

Хеллоуїн 2017: повір'я в свято

На Хелловін не можна залишати в будинку чорну кішку, інакше нещастя не змусять себе довго чекати і обрушаться на всю сім'ю. І будуть тривати до наступного року.

Гарбуз на Хелловін – це, звичайно весело і забавно, але початковий її сенс був трохи серйозніше. Стародавні Кельти вірили, що запах цього овоча відлякує сатану, і всю нечисть, яка в Хеллоуїн якраз пробирається на землю. До речі, не тільки гарбуз був захисником, так само будинки прикрашали горіховими гілками.

У деяких країнах є трохи дивні повір'я на Хеллоуїн. Наприклад, весь одяг потрібно носити навиворіт, а з дому виходити спиною вперед. Вважається, що це повинно заплутати привидів.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Свічки на Хеллоуїн теж запалюють не просто так. Раніше вважалося, що живий вогонь повинен відлякувати всіх злих духів і привидів. А якщо раптом свічки погасли – це перша ознака того, що нечисть уже зовсім близько.

Так, у багатьох країнах Європи та в Америці в Хеллоуїн прийнято бити в дзвони церкви. Вважається, що цей звук так само буде відлякувати всіх злих духів.

Сови вважалися дуже поганою прикметою на Хеллоуїн. Якщо вона сяде на дах вашого будинку, значить там скоро буде покійник. Тому птаха потрібно зігнати як можна швидше.

На Хеллоуїн в деяких країнах винищують кажанів, так як вважають цих милих створінь слугами диявола, в давнину мертві тушки цих птахів вивішувалися на дверях будинків, на дахах і на парканах.

Дивіться: 10 НЕЙМОВІРНИХ ЛАЙФХАКОВ НА ХЕЛЛОУЇН

Нагадаємо, що щорічно відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада.