Напевно, багато хто здивувався, дізнавшись, що є ворожіння на Хеллоуїн. Адже для більшості це свято не більше ніж веселий і безтурботний маскарад. Але так було далеко не завжди. Історія Хеллоуїна досить складна і цікава, а самесвято – це злиття двох культур. Власне кажучи, саме тому Хеллоуїн і вийшов настільки колоритним. І якщо добре пошукати, то можна знайти, як ворожити на Хеллоуїн, і на честь того, що свято зовсім скоро, ми розповімо вам про це.

Як ворожити на Хеллоуїн

Ворожать в основному дівчата, які прагнуть дізнатися, хто ж стане їх обранцем і як скоро. І варіантів, як ворожити на Хеллоуїн досить багато. Найвідоміше мабуть з дзеркалом і свічкою. Треба сидіти на самоті в темній кімнаті, поставивши біля дзеркала свічку, і розчісувати волосся. Вважається, що якщо довго дивитися в дзеркало, то там можна буде побачити зображення майбутнього чоловіка.

А якщо ж вам займатися подібним страшно, то є гадання на Хеллоуїн до яких можна залучити і подружок. Наприклад, можна спробувати провести домашній спіритичний сеанс, підготувавши аркуш паперу з написаними буквами і блюдечко з намальованою на ньому стрілкою. Вважається, що в цей день потойбічні сили дадуть відповідь вам напевно.

Потрібно додати, що хлопці так само можуть ворожити на Хеллоуїн. Так, якщо молода людина хоче дізнатися, якою буде його майбутня дружина, то йому потрібно буде проповзти під гілкою куща чорної смородини. І в момент, коли він буде проповзати, він повинен побачити тінь своєї майбутньої дружини.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Так само, одним із найдавніших і найцікавіших ворожінь на Хеллоуїн є визначення за допомогою яблука. Ріжемо яблуко на кілька частин перед тим, як з'їсти і дивимося, що сталося з насінням. Якщо вони цілі, то і рік у вас пройде вдало. Якщо буде хоч одне пошкоджене зернятко, то будуть проблеми. А якщо відразу кілька – варто чекати дуже важкого року.

Дивіться: Ворожіння на Хеллоуїн