Хеллоуїн – досить страшне свято. Ну і, звичайно, багато людей в цей день хочуть розіграти своїх друзів і знайомих. І для цього не потрібно страшно вбиратися, можна придумати щось цікавіше, і страшніше. Тому ми вирішили розповісти вам, як налякати друзів на Хеллоуїн.

Волосся

Точніше волосся на стелі. Це можна зробити не тільки вдома, але і на роботі. В туалеті або на кухні, або навіть в офісі, якщо ви зможете залишатися на одні деякий час. Такий розіграш точно запам'ятають надовго.

Павуки

Можливо, це і банально. Але не для того, хто боїться павуків. Звичайна гумова іграшка на правильному місці зроблять реакцію людини незабутньою. Можна приклеїти його туди, куди людина зазвичай не дивиться, але на дотик зрозуміє, що його там чекає.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Солодка цибулина

Ні, це зовсім не підвид не найсмачнішого овоча. Просто перетворюємо цибулину в яблуко в шоколаді і подаємо друзям в якості частування. Головне, щоб її потім не згодували вам повністю.

Голова в банку

Все досить просто і банально. Чули, напевно, все, але не робив майже ніхто. І так як це досить непопулярно – це і незвично. Так, що точно налякає практично будь-якого. Навіть якщо у вас є друг, який виглядає, як дроворуб, він буде верещати як маленька дівчинка.

Щур

Здоровенна така криса. Головне правильно вибрати місце. Десь у темряві, щоб не відразу було зрозуміло, що вона не справжня. Поруч можете покласти навіть гумову людську руку. Ну і реакцію переляканого можна зняти на відео.

Ванна

Беремо сміттєвий пакет, і набиваємо його чим завгодно, щоб виходила форма людини. Кладемо наш "труп" у ванній і напишемо чимось червоним невелике послання і додаємо сліди "крові". До речі, провернути таке можна майже де завгодно. Головне, щоб вас потім на забрала міліція.

Послання

Пишемо корявим почерком невелике послання. Звичайно, найкраще діють прохання про допомогу, або ж завуальовані погрози. Поруч з ним залишаємо стару ляльку, з маркером у руці. Ну і чекаємо друга-параноїка.

Тепер ви знаєте, які найкращі розіграші на Хеллоуїн і знаєте, як розважити ваших друзів і колег.

Дивіться: 15 смішних пранков на Хеллоуїн