Хіт пуерториканського музиканта Луїса Фонса під назвою Despacito, який став шалено популярним в мережі, тепер перетворився в українську народну пісню. Його переспівала вітчизняна група "Рожаниця", відома автентичною манерою виконання і традиційними танцями.

Відео з їх версією пісні опублікували в Facebook. Учасники групи зізналися, що навіть вони не очікували від себе такої творчості.

"У той час, коли всі роблять народні пісні сучасними, ми зробили сучасну пісню народною! Зустрічайте наш новий кліп з кавером на літній хіт! І нехай вам буде так само весело, як і нам під час його створення!" - підписали учасники колективу свою відеороботу.

Лише за добу кліп подивилися понад 100 тисяч користувачів. У соцмережі з захопленням сприйняли українську версію хіта.

Пісня Despacito дебютувала 13 січня 2017 року. Уже влітку відеокліп на цю композицію вперше в історії подолав позначку в 3 мільярди переглядів.

"Despacito / Де ж те сито?"(Ukrainian folk version)

Друзі!!! Такого не очікував ніхто! Навіть ми самі :) У той час, коли всі роблять народні пісні сучасними, ми зробили сучасну пісню народною! Зустрічайте наш новий виднограй з кавером на літній хіт! І нехай Вам буде так само весело, як і нам під час його створення!!!

Posted by Рожаниця / Rozhanytsya on Wednesday, 13 December 2017

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, бітбоксер з Південної Кореї Hiss і Bigman записали кавер на хітову пісню Despacito Луїса Фонса і репера Дедді Янкі.