Сповідь холостяка про дідуся торкнула країну до сліз

Популярний співак і композитор Рожден Анусі (ROZHDEN), головний герой проекту "Холостяк-8", все більше розкриває дівчатам свою творчу душу і тонку натуру. У сьомому випуску шоу він поділився з дівчатами найпотаємнішим - історіями про його дитинство і сім'ю.

Фінал "Холостяк-8" все ближче. За серце головного чоловіки України залишилося боротися всього шість дівчат.

Рожден Анусі в ході проекту розповів про себе не мало...Останній випуск не став винятком. Під час спілкування з дівчатами спливли зворушливі факти його біографії.

Так, на побаченні з Яною, НародженийРожден поділився зворушливою і сумною історією про свого дідуся. Він розповів, що дід працював артистом Українського театру і завжди після роботи приносив йому шоколадку.

"У мене з дідусем, звичайно, були цікаві відносини. Він був артистом Українського театру. У нас була така маленька традиція: він часто приносив мені шоколадку, як вафельний батончик", - розповідає Народжений.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Як виявилося, дідусь холостяка помер прямо на сцені, під час постановки.

" Він помер на сцені, під час постановки. Коли знайшли його речі, там лежала шоколадка, яку він купив для мене, щоб ввечері мені передати. Мені її потім віддали. Навіть тоді, коли його не стало, він в останній момент зробив мені маленький подаруночок. Це так щиро, так круто. Мені тоді було років десять", – поділився Рожден.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Лучанка Іванна Гончарук, яка бере участь у шоу "Холостяк-8" разом з іншими учасницями програми і холостяком Рожденом поїхали в Португалію. Про це йшлося у сьомому випуску шоу "Холостяк-8".

Іванна дуже зраділа подорожі і сподівалася, що в іншій країні вона зможе довше побути з Рожденом.

Також портал повідомляв про те, що шостий випуск популярного українського шоу Холостяк-8 став для багатьох справжнім здивуванням. Почнемо з того, що на проекті відбувся перший поцілунок Народжена з однією з учасниць, по-друге, з однією з дівчат Холостяк відправився на побачення в жаркий Єгипет. Хто це? Давайте про все по порядку.

Новий тиждень розпочався для дівчат з приємної несподіванки. Вийшовши у вітальню, дівчата виявили прикрашену ялинку, кулі, гірлянди і подарунки.