За народними традиціями гадати можна майже в будь-велике релігійне свято. Ось тільки треба відразу попередити, що Хрещення Господнє намагатися передбачити свою долю суворо заборонено. Вважається, що так ви тільки зробите все набагато гірше. Але якщо вас подібне не лякає, то ми вирішили розповісти вам, як гадати Хрещення Господнє.

Як ворожити на Водохреща: кращі способи

Ворожіння на віщий сон

Перед тим, як лягти спати треба сказати “Святий Самсон, покажи святковий сон...“. І перед тим, як заснути потрібно думати саме про те, що б ви хотіли дізнатися, інакше нічого не вийде. Наприклад, про сім'ю, чи про роботу. Ну і в народі вважається, що Хрещення Господнє вам обов'язково присниться віщий сон.

Ворожіння на гроші

Популярні новини зараз
Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Для того, щоб дізнатися, який у вас буде достаток в майбутньому році, на Хрещення Господнє брали три тарілки і монету. Далі потрібно було сховати монету під однією з посудин, але так, щоб ви не знали під який саме. Ну і далі все, як у вуличній лотереї. Якщо ви вгадаєте де саме лежить монета, знати в майбутньому році у вас буде дуже багато грошей.

Гадання на заміжжя

Для такого ворожіння на Хрещення Господнє потрібно було взяти шапку, шматочок хліба і дощечку. Це все складали в одну велику ємність і ретельно мішали. Після цього з закритими очима потрібно було тричі прокрутити тазик і швидко витягнути те, що перше потрапить під руку. Якщо це головний убір - заміжжя цього року, хліб - ще рік будеш в дівках ходити, дерево - якась неприємна подія в родині або у родичів трапиться - хвороба або смерть.

Ворожіння на судженого

Тут дівчатам в Хрещення Господнє допомагали звичайні стоянки. Раніше дівчата рахували на планках забору: Багатий, бідний, вдівець, холостец. І останній був відповіддю. Зараз же можна робити це за припаркованими машинами.

Дивіться: Різдвяні свята Хрещення Господнє Ворожіння Частина 3

Тепер ви знаєте, як гадати Хрещення Господнє і можливо ви дізнаєтеся свою долю.